Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elköltöztünk és tetszik az új...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elköltöztünk és tetszik az új szomszéd srác, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nincs egy hónapja se hogy elköltöztünk, és mint kiderült a szomszédban egy nagyon helyes srác lakik. Nem tudom ki lehet, elég sok mindenkit ismerek a városból, nem egy nagy város (ebben a városban laktunk eddig is) de őt még soha nem láttam. Még nem beszéltünk egymással, nem is nagyon futottunk össze az utcán. Hétvégén reggelente szoktam látni futni meg néha ha kinézek az ablakon akkor belátok a szobájának egy részébe (nem kukkolok ne értsetek félre :D). Gondoltam hátha ugyanazzal a busszal megy mint én és akkor odamegyek hozzá bemutatkozni de eddig egyszer sem láttam a buszon. Annyit tudok róla, hogy mi a vezetékneve és hogy max 1-2 év eltérés lehet köztünk korban. Szerintetek mit csináljak?
2018. ápr. 3. 18:34
 1/6 anonim válasza:
Eroszakold meg.:D
2018. ápr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%

Nem is lennél tipikus mai tinilány,ha nem akarnál rámászni rögtön valakire, scak mert tetszik.

Nem igaz,hogy senki nem fér bele a bugyijába...

Semmit ne csinálj, ez a pasizási vágy taszító. Nem késel le semmiről..

2018. ápr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Menj te is futni és amikor utoléred akkor kérdezd meg te is gyakran sztoktál futni? Majd mutatkozz be és onnan már indul a beszélgetés.

Ha látod a buszon akkor menj oda hozzá és mond neki azt hogy te vagy az új szomszéd, h hívnak?


Hidd el csak örülni fog neki:)

Végre egy olyan lány, aki nem nyavalyog hogy jajj a buszon se fogok merni odamenni hozzá.

Vagy akkor szállj fel egy másik buszra, hátha ott találod és odamész hozzá :DD

2018. ápr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1-es köszi majd legvégső esetben kipróbálom :DD

2-es mert te soha nem éreztél vonzalmat senki iránt...

3-as nagyon szépen köszönöm :)

2018. ápr. 3. 19:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Menny át hozzá és kérdezd meg van e kedved eljönni sétálni,futni?
2018. ápr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4: A vonzalom ennél a gyerekes dolognál több...
2018. ápr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!