Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Kizárólag meleg fiúk! Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizárólag meleg fiúk! Mit mondjak szüleimnek, ha még nem szeretnék comingoutolni, de randiznék vidékikent egy pesti sráccal?

Figyelt kérdés
Milyen ürüggyel tudnék felutazni, ha nem is sejthetik, hogy akkor találkozom vele először? Köszönöm előre is a válaszokat! 😊

2018. ápr. 4. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem irtal kort,teljesen mas a helyzet egy 14 evesnel ,mint mondjuk egy 17evesnel...
2018. ápr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
18, szüleimmel élek, de Pestre kb. havi egyszer felmegyek, bátyámhoz. csak hogy ő nem lesz ott, amikor szeretnék találkozni vele
2018. ápr. 5. 00:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy internetes baráttal találkoznál, vaagy lesz Pesten egy koncert/rendezvény, vagy szeretnél felmenni haverokkal. Igaz ezeket nem melegként írtam, de hazugságokat más is tud írni:)
2018. ápr. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Mivan akkor ha csak atver az illeto , felcsalogat aztan meg rad jonnek egy csomoan es elvernek.
2018. ápr. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Én már kisgyerekkoromban sem kötöttem a szüleim orrára, hogy hol voltam, ha nem kerültem elő fél napig. (Nem voltam egy hülyegyerek, szóval attól nem kellett aggódni, hogy rosszba keveredek.) Most is simán megmondom a 80 felé járó drága anyukámnak, hogy bocs, mama, de nem tartozik rád, hol voltam, mit csináltam az elmúlt félévben, ne kíváncsiskodjál.

Szerintem ennek semmi köze a melegséghez, gondolom, ha haverok hívnának el, akkor is titokban kéne éjjel kimásznod az ablakon...


Itt az ideje megmondani a szülőknek, hogy most már levegőre van szükséged, nem fogsz örökké a négy fal között ülni, elutazgatsz világot látni, ismerkedni, barátokkal vagy anélkül, édes mindegy, majd alakul. Kimaradsz néha. Ennyi. De ha hazudozni akarsz, hát akkor kanyaríts egy történetet valami pesti koncertről, haverokról vagy épp barátnőről. De akkor csak hozzá lesznek szoktatva, hogy mindig rákérdezzenek, mikor mit csinálsz.


Kezd inkább szépen lassan hozzászoktatni a szüleidet, hogy NINCS beszámolási kötelezettséged, hogy hol és kivel voltál aznap. Hogy ne kelljen majd állandóan ürügyeket kreálni.

2018. ápr. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fiu vagyok es nem meleg de biszex es lany es en is randiztam lannyal en azt mondtam nekik hogy meg ismertem egy lanyt es most neteslegjobb baratnom lett es talalkozni szeretenek vele nekem meg engedtek masreszt meg ha 18eves vagy akkor azt kb azt csinalsz amit akarsz es 18evesen en szo nelkul utaznek (nem Pestre mert pesti vagyok de mashova)
2018. ápr. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Én is bi lány vagyok, remélem nem gond az első mondat ellenére sem... :D Ha semmiképp sem szeretnél coming outolni, én is azt mondanám, hogy netes haver (természetesen nem tud ő odautazni) esetleg haver haverja, meg ez a rendezvényes dolog vidékiként rengeteg ilyesmi helyzetben hasznos lehet, csak nem feltétlen találhatsz ki abban az esetben random egyet, biztosabb egy olyat, amire ha esetleg rákeresnek látják, hogy tényleg van. Egy hazugságot fel kell építeni.
2018. ápr. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
79%
A “netes legjobb barát” dumát semmiképp se ajánlom:D a szülők abba inkább egy pedofil szociopata gyerekgyilkos szervkereskedőt látnak bele, mint egy barátot, akivel össze akarsz futni végre. Jön a “mutass róla képet, hadd hívjuk fel mi” stb. Hol laksz? Az se mindegy, hogy 30 km-ről kell észrevétlenül pestre utaznod, vagy 300-ról.
2018. ápr. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
62%

Én 17-18 évesen csak annyit mondtam, hogy "majd jövök".

Főleg ha napon belüli elmenésről volt szó.

Ha több napra léptem le akkor annyit, hogy xy nap vmikor este jövök.

És ennyi volt.

Szoktasd őket ehhez. Kemény harc lesz de hosszú távon megéri.

Indoknak:

volt osztálytársat , barátot látogatok

vásárolni megyek

vmit meg szeretnék nézni-kiállítás, koncert, múzeum stb stb

Olyasmit aminél ellenőrizni tudnak ne mondj.

(Pl haverral megyek fel)

Tuti, hogy ha évente egyszer találkoznak azzal a haveroddal akkor pont az a nap lesz az amikor "vele" vagy Pesten.:)

2018. ápr. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kovpet ***** válasza:
100%
Felnőtt ember vagy. Megmondod, hogy egy haveroddal találkozol és ennyi.
2018. ápr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!