Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok segiteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés
Van egy lány es nem tudom se csokolozni se szexelni mert szűz vagyok es most szombaton akarjuk elvesziteni ketten es nem tudom mittehetnék.A válaszokat előre is köszönöm

2018. ápr. 9. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Meg csok se volt es ,es le akartok fekudni?

Az szep lesz...

2018. ápr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem még kicsit korai még várjatok vele
2018. ápr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mindenképpen korai a dolog, ezzel csak fölöslegesen elkapkodjátok. Elsőnek csókolózzatok, majd petting, és ha már az is rendben van, utána jöjjön a szex. Ha ennyire tapasztalatlanul ugrotok bele, abból csak gond lehet. Ha mindenképpen így akarjátok, legalább védekezzetek rendesen, ha pedig véletlenül gumi szakadás van, irány a nőgyógyászhoz 72 órás tablettáért.
2018. máj. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!