Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van még értelme bepróbálkozni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még értelme bepróbálkozni nála?

Figyelt kérdés

Van egy csaj a suliban,aki nagyon tetszik.60km-re lakukk egymástól,de egy suliba járunk.Mind2-en 30km-re lakunk a sukitólbcsak az ellenkező irányba.Én vegzős vagyok,ő meg 9.-es.Szóval nekem már csak 2 hét van vissza ebből az iskolából és utána valószínűleg soha nem latom majd ezt a csajt.Jelentkeztem Pestre egyetemre,szóval ha felvesznek,akkor el is megyek mégmesszebb.

De nagyon tetszik a csaj.Még soha nem beszéltem vele,még a nevemet sem tudja.De ha összejönne,a jelentkezést is visszamondanám



2018. ápr. 13. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
nincs
2018. ápr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz nála de ha sikerrel jársz akkor se mondd vissza az egyetemet. Attól tudtok találkozni és hasonlók. Ha tényleg annyira tetszik ne szalassz el egy ilyen lehetőséget.
2018. ápr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem kezdj el vele ismerkedni ha nem is először azzal akarsz odamenni, hogy "hé tetszel". Kezdjetek el beszélgetni meg ilyenek utána úgyis kiderül, hogy szimpatizáljátok-e egymást vagy nem és ha igen akkor beindul magától. :) Az egyetemet meg ha nagyon akarod egy lányért nincs értleme visszamondani, ha felvesznek. Soksikert!:)
2018. ápr. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!