Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tényleg gáz, ha úgy írok rá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gáz, ha úgy írok rá egy lányra, hogy mi a helyzet?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 20. 14:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2018. ápr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
27%
Akkor mit írjak?
2018. ápr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Gáz, de ha jól nézel ki, ez a szöveg is működni fog. Mondjuk ha jól néznél ki, de írtad volna ki a kérdést.
2018. ápr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szia,nagyon kellemes,szimpatikus jelenségnek talállak, és nemtom. szeretnélek megismerni, vagy szívesen ismerkednék veled, ha neked is lenne kedved; vagy ilyesmi. Amúgy nem tudom, én nem nagyon szoktam ismerkedni.
2018. ápr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Gáz-e?

Gázabb, mint a szarin!

Bár - az ennek megfelelő lányok válaszolnak...

2018. ápr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
#3: Ez mekkora...... :DD
2018. ápr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát nem a legstílusosabb. Inkább kérdezd meg tőle, hogy hogy vagy, hogy érzed magad, mit csináltál mostanában, mihez lenne kedved, ilyesmiket írjál.
2018. ápr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Akkor fölösleges is ráírni, mert picit rögtön az elején már meg is hal a beszélgetés; szóval valami frappáns kéne; mert a ' mi a helyzet ' az pl elég tág kérdéskör; valami konkrétabb kéne, meg kezdéskor te is írhatnál rögtön magadról valamit is talán, hogy így meg így meg ez volt, és a véleményét szeretnéd kikérni róla. (megint az a válaszadó vagyok,aki nem jártas ismerkedésben:D)
2018. ápr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Te érdeklődsz a lány után.

Ha úgy írsz rá, hogy "mi a helyzet?", örülhetsz, hogy válaszra méltat, válasza pedig nem ez: "Közöd?"

Ne dicsekedj, ne vidd túlzásba, de írjál magadról valamit, hogy a lány érdekesnek találjon, ismeretségére méltónak.

Élőszóban enyhébb bakit lehet helyrehozni, írásban már jóval kevésbé.

Ha elsőre nem kelted fel érdeklődését, aztán már csak a kapaszkodás marad.

2018. ápr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Pl.

Szia Dalma!

Hogy vagy?

Regen lattam a kedves arcodat.

Hogy telnek napjaid mostanaban?

😊

2018. ápr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!