Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj akivel most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dundus1000 kérdése:

Van egy csaj akivel most taliztam másodjára. Többi lent ?

Figyelt kérdés
Az első talin elég durva pettingben volt részünk (nem volt még barátnőm, soha nem pettinggeltem, szűz vagyok). A második randi egy átlagos randi volt ahol jól éreztük magunkat, de a végén benyögte hogy nem akar tőlem semmit. Ittam pár pohár pálinkát, és most egész jól vagyok. Hogy tudnám elkerülni az esetleges ivást ezentúl, ha gondjaim vannak? 17/f
2018. ápr. 22. 22:52
 1/1 egyre ***** válasza:
Nem iszol például? Megoldást keresel a problémára és megpróbálod megoldani azt. Más nem fogja megoldani, főleg az alkohol nem. A csaj semmit nem akart ne sírj utánna majd lesz másik persze ha szeretnél is. Ez van, lehet sokszor lesz még ilyen sőt sz@rabb is. Ne igyál a problémáid megoldása helyett mert akkor ugyan úgy megmaradnak.
2018. ápr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!