Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Kinek illik fizetni a mozijegy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek illik fizetni a mozijegyet? 17/f

Figyelt kérdés
4. Talalkozo lenne a csajjal. Mondta hogy szivesen elmenne moziba velem. Mondom oke. De ilyenkor azt illik nezni amit a csaj szeretne? Ill. Nekem kell fizetni a mozijegyeket?
2018. máj. 1. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Valahogy így szokott lenni általában :/
2018. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Eddig hogy fizettetek pl kávéért vagy fagyiért? (ha egyáltalán volt ilyesmi az eddigi randikon)


A fiúnak illene fizetni, de ha a lány ragaszkodik hozzá, hogy fizeti a jegyeket vagy a sajátját, akkor szerintem belemehetsz a dologba...


Én személy szerint felesben fizetném, azt tartom a legkorrektebbnek. :)


Akciófilmet és horrort csak akkor nézzetek, ha a lánynak ez bejön! Engem pl akciófilmre el lehet csábítani, de horrorra már nem!

Valami romantikus filmet vagy esetleg vígjátékot ajánlanék :)


Remélem tudtam segíteni! Sok sikert kívánok nektek! :)

18L

2018. máj. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kozosen valasszatok filmet. Elvileg ugy illene, hogy a fiu fizessen, de en nem szeretem, ha mas fizet helyettem. En ugy szeretem rendezni a penzt az ilyen helyzetekben, hogy mindenki a sajat reszet fizeti.
2018. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Hivatalosan úgy illik, hogy a férfi fizet, de a nőnek fel kell ajánlania a közös fizetést.
2018. máj. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Aki meghívja a másikat, az fizet.

Aztán majd minél szorosabb az ismeretség, annál inkább válnak közössé a költségek.

2018. máj. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!