Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj a suliba aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MessorKing18 kérdése:

Van egy csaj a suliba aki állandóan bámul, ha elmegyek mellette az arcomba nevet és mosolyog, és mindig csábosan mondja hogy Szia .. Szerintetek komolyan gondolja? Ha igen akkor bepróbálkozom. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Ebban egy bökkenő van.

Én a lányt nem ismerem, a nevét sem.tudom mert 2 vagy 1 osztállyal alattam jár (én 11.es vagyok és nem tudom hogy hanyadikos)

Nagyon attraktív személyisége van és aranyos. Előny hogy nem

qrvásan öltözködik.

mit tegyek? 18 f



2018. máj. 4. 06:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá amikor köszön, és kérdezd meg hogy van ha nem lepődik meg akkor mutatkozz be és utána minden már csak jön
2018. máj. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ő ismer. Tudja a nevem de én nem tudom az övét..
2018. máj. 5. 10:16
 3/4 anonim válasza:
14éves koromban velem is ez volt. Köszöntem a csajnak azonnal elpirult és rámnézett és köszönt azzal a nagyon kedves hamggal
2018. máj. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 isten halála ***** válasza:
szerintem hozz egy új egeret dugd fel neki és utána akaszd fel magad
2018. máj. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!