Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem ír vissza a csaj?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza a csaj?

Figyelt kérdés
Az első kb 4 alkalommal visszaírt,de már harmadjára írok rá és nem reagál

2018. máj. 16. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk azert, mert suliban van. Vagy nem nezte meg meg, hogy irtal.
2018. máj. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Mert nem akar toled semmit.
2018. máj. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Dolga van, nem látta hogy írtál, vagy csak nem akar visszaírni..az nem segít ha zaklatod és üzenetekkel bombázod.
2018. máj. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 NikDree válasza:
100%

Amikor visszaírt közlékeny volt és érdeklődő vagy épp szűk szavú?

Ha közlékeny volt és érdeklődő akkor szinte mindegy mennyi időre rá ír vissza. Nem akar lerázni.

De ha szűk szavú és egyáltalán nem kérdez vissza akkor valószínű, hogy nem érdeked csak nem akarja kimondani.

Ne bombázd a csajt ha nem ír vissza. Az csak ront a helyzeten

2018. máj. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A legelső beszélgetésnél még közlékeny,érdeklődő volt.A másodiknál már nem.
2018. máj. 21. 11:54
 6/8 NikDree válasza:

Esetleg megkérdezheted tőle, hogy "nincs kedved beszélgetni azért nem írsz vissza?"

Bár ha látod is, hogy fenn van és úgy nem ír vissza akkor lehet egyértelmű a célzás.. :/

2018. máj. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szerintem van mobilnetje,szóval mindig azt jelzi,hogy fent van.

Volt,hogy 2 napra rá írt vissza.

De már 2 hete a sziákra sem reagál semmit.

Esetleg ha azt írnám,hogy szia,hogy vagy?

2018. máj. 21. 19:18
 8/8 NikDree válasza:

Azt tanácsolom, hogy inkább hagyd őt. Sajnos tovább kell ilyenkor lépni, ne szenvedj tovább tőle. Add meg magadnak az esélyt mással :) bármennyire is nehéz sokzsor elengedni

(egyébként nem is rég történt velem olyan, hogy a pasi ritkán válaszolgatott és csak én kérdeztem.. Így hagytam. 2 hónap után rám írt és elhivott randizni :) szóval ha a sors is úgy akarja még lesz dolgotok egymással)

2018. máj. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!