Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tinderen csak perverz barmok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen csak perverz barmok vannak?

Figyelt kérdés

Par hete vagyok fent es ez a kb dugunk? a max amit irnak

14/l



2018. máj. 16. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen? Érdekes 😂
2018. máj. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ott ismertem meg a pasim 2 éve szóval nem nem csak perverzek vannak. Igaz én 18 voltam
2018. máj. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen második vagyok és azóta együtt vagyunk
2018. máj. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
De sok a Thunderes rajta . Troll alkalmazás nekem nem jött meg lány rajta . Hiába xs
2018. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Mit értesz perverz barom alatt?
2018. máj. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%

A kérdés reverse:

A tinderem csak magamutogatós pitsák vannak?

2018. máj. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Jah mert gondolom a képek nem azt sugallják milyen r1b@nc vagy a sok kirakatba kitett melleiddel, miközben a herceget várod fehér bmw-ben
2018. máj. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én több randin is részt vettem tinderen sőt volt belőle kapcsolatom is. Néha vannak érdekes esetek, ezeket el kell engedni:)


29F

2018. máj. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem mindenki az..tegnap óta egy nagyon rendes, helyes pasival beszélgetek, egyáltalán nincsenek perverz hajlamai egyenlőre...de volt olyan esetem is, amikor kb.10 mondatot váltottunk, után minden kertelés nélkül meg kérdezte nem megyek e at dugni egyet...es még en voltam parasztnak beállítva...hozzáteszem nincs mell kidobós képem...
2018. máj. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Érdekes kérdés 14 évesen? Ez az oldal inkább az alkalmi szexről mintsem a párkapcsolatról szól de lehet találni mindkettőből értelmes embereket rajta.

Igaz, én nem rég regisztráltam, de az a tapasztalatom a nőkkel kapcsolatosan, hogy mindegy mit akarsz. Ha kimondod, hogy csak szexet az a baj, ha nem mondod ki az a baj. Ha meg találkoznál valamelyikkel néhány telefonos beszélgetés után akkor meg már Ő nem megy el nem tudom meddig mert neki derogál. Tehát menjek én akár 100 km-et is ha akarok valamit.

2018. jún. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!