Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit kellene csinalnom hogy jo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene csinalnom hogy jo legyen? (lent hosszan)

Figyelt kérdés
na szoval az van hogy most szakitottam a baratommal 4honap utan de nem volt igazi nagy szerelem, es regi “crushom” miatt dontottem veglegesen amellett hogy most vege legyen. vele 5.osztalyban kezdtunk el beszelni de csak eleg ritkan, aztan en 7.ben masik suliba mentem, ott kimaradt kb masfel es beszed, de regen eleg gyerekesen jatszottunk, suliban nem is koszontunk egymasnak, de tudtuk egymaarol hogy bejovunk egymasnak. most a baratommal valo egyutt letem utolso napjan ramirt a srac ey tok egyszeru dolgot, kb 3mpndatos volt az egesz beszelgetes, de megis feljottek bennem az erzesek, sose volt koztunk ugy ugazan semmi, de tudom hogy meg mindig erdeklem. Nos, kerdes az lenne, hogyan utaljak ra nala hogy szeretnek tole esetleg tobbet, talalkozot, akarmit, anelkul hogy nyomulosnak vagy ramenosnek tartana. 16/l

#randi #hogy kerdezzek ra
2018. máj. 16. 20:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Figyelj:))

Beleszelgess vele minel tobbet. Irj ra. Persze ne minden masodperben zaklasd. Erted:)

Lassacskan ugy is kibontakozik a beszelgetes ha ugy van ahogy gondolod, es akkor szoba johet mindkettotoknel a tali:3

2018. máj. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!