Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Randizás

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Mit kellene csinalnom hogy jo legyen? (lent hosszan)

na szoval az van hogy most szakitottam a baratommal 4honap utan de nem volt igazi nagy szerelem, es regi “crushom” miatt dontottem veglegesen amellett hogy most vege legyen. vele 5.osztalyban kezdtunk el beszelni de csak eleg ritkan, aztan en 7.ben masik suliba mentem, ott kimaradt kb masfel es beszed, de regen eleg gyerekesen jatszottunk, suliban nem is koszontunk egymasnak, de tudtuk egymaarol hogy bejovunk egymasnak. most a baratommal valo egyutt letem utolso napjan ramirt a srac ey tok egyszeru dolgot, kb 3mpndatos volt az egesz beszelgetes, de megis feljottek bennem az erzesek, sose volt koztunk ugy ugazan semmi, de tudom hogy meg mindig erdeklem. Nos, kerdes az lenne, hogyan utaljak ra nala hogy szeretnek tole esetleg tobbet, talalkozot, akarmit, anelkul hogy nyomulosnak vagy ramenosnek tartana. 16/l

Keress kérdéseket hasonló témákban: randi, hogy kerdezzek ra

máj. 16. 20:24  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Annanatalia023 nevű felhasználó válasza:

Figyelj:))

Beleszelgess vele minel tobbet. Irj ra. Persze ne minden masodperben zaklasd. Erted:)

Lassacskan ugy is kibontakozik a beszelgetes ha ugy van ahogy gondolod, es akkor szoba johet mindkettotoknel a tali:3

A válaszíró 93%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 18. 00:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha tetszik egy ismeretlen lány mit kell csinálnom?
A padtársam egy lány akivel mindig szoktunk beszélgetni és viccelődni. Nagyon jó barátok vagyunk! De én többet érzek iránta! Mit kéne csinálnom?
Most mit kellene csinálnom?
Szerintetek is ezt kellene csinalnom? 19/F
Holnap lesz az elso talalkozonk tanitas elott es nem tudom hogy mit hogy kellene csinalnom?
Nem tudom mit kellett volna csinálnom? Ez csak ilyen lerázós duma?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Randizás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!