Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, férfiak mivel szoktak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak mivel szoktak, szoktatok indítani társkeresőn?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom itt, hogy nem válaszolnak a lanyok.


Megis mit irtok elsőnek?


Csak ugy próbaképpen rendes kep nélkül probalkoztam.

Igy is lett sok "matchem", es a lanyok többsége normálisan valaszol(t) is ennek ellenére.



2018. máj. 18. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez tinder nem? Én is használtam, de ahhoz képest nem volt sok match, viszont kb mindegyik visszaírt. Én hülyeséggel szoktam kezdeni, tehát közvetlen vagyok....általában írok egy sziát, utána küldök egy vicces giffet. Majd visszaír és elkezdődik a beszélgetés. De lényeg az, hogy legyél lazább, ne a semmitmondó, "szia, mizu" t használd, mert valószínűleg nem írnak vissza. Amúgy tindernél nekem elég baj, hogy a környékemen nincsenek olyan sokan és 100km eket meg nem akaor utazgatni, csak akkor ha sokat beszélgettünk és jól kijövünk egymással.
2018. máj. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
69%
Szia! Én lány vagyok de már régóta Tinderezek. 2500+ párom van es majdnem mindneki ugyan azzal ír rám. Az a lényeg hogy legyél egyedi. Őszinte leszek. A "szia mizu" és a "szia hol laksz?" kérdésekre nem szoktam válaszolni. Az utóbbi számomra nagyon tolakodó a másik meg elképesztően unalmas. Másrészt pedig sokan ritkán használják pl 2 naponta. Remélem segítettem valamennyit 😅😅
2018. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mindig egyedit írok, szerintem ezért válaszolnak. pl.:


Mi a kedvenc virágod?

Most hol lennél a legszívesebben, ha bárhol lehetnél?

Sorozatok vagy filmek?

Repülés vagy hajó?


Vagy bármi, ami nem a "szia mizu és mi újság" szint.

2018. máj. 18. 21:18
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Mindig és minden társkeresőn vagy közösségi oldalon egyedi dolgot írtam, alapul véve pl. a lány bemutatkozását. Sosem próbáltam a tömeg lenni, mindig magamat adtam, ám mivel nem nézek ki jól, továbbá nem értek a nők nyelvén, csak sikertelenségről tudok beszámolni. Az én szerelmi történetem biztosan nem úgy fog kezdődni, hogy a Gyakorin, Facebookon, a Tinderen vagy bármilyen társkeresőn írtam, ő meg válaszolt és utána ment minden a maga útján, x éve együtt vagyunk. Senki sem válaszol, semmilyen üzenetemre, sehol.

[link]

2018. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A lényeg kimaradt: hónapok óta kivétel nélkül mindenkit jobbra húzok, aztán megvárom, még ismét enged ingyenesen, megint mindenkit jobbra... és hónapok óta semmi. Nincsenek párjaim, nincs is kinek üzenetet írni.
2018. máj. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
"Szia, mekkorák a csecsbimbajaid?:)"
2018. máj. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!