Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Segítség! Szerintettek lemondj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Szerintettek lemondjam a randit?

Figyelt kérdés
Vasárnap randizzok egy csávóval.Nagyon parázzok gondoltam inkább lemondom ,de nagyon helyes és bejön.Viszont fogalmam simcs miről fogunk beszélgetni ,mert ő is sokkat dolgozzik meg én is és ,így nem tudom miről tudnánk elbeszélgetni.

2018. máj. 18. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
De aranyos vagy. Olyan rég randiztam, hogy én is így belennék zsongva, csak a párom nem enged randizni... Hahaha.... Nem értem a problémádat amúgy..... Izgulsz ezért inkább lemondod? Nem értem. Bolond vagy.
2018. máj. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
90%

Ne mondd le! Majd csak lesz valahogy! Ha te is bejössz neki, mert randira hívott, majdcsak találtok valami közös témát :)

Első körben az időjárás meg a filmek jók lesznek... :)


Szerintem jobban megbánnád, ha lemondanád...

2018. máj. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
73%
Szerintem bestélgessetek a könyvekről. Mondjuk a Magyar helyesírás szabályai című könyv jó kiindulás lehet.
2018. máj. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ne mondd le, hanem beszélgess vele. Bármiről.
2018. máj. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem tudtok beszélgetni, szexeljetek, valahogy üssétek el az időt...
2018. máj. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj el es fizess te. Ekkor egy üzleti találkának fog tűnni nem randinak.
2018. máj. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdrzd a munkájáról ha sokat dolgozik ...
2018. jún. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!