Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg a barátnőmnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátnőmnek, hogy nem illenek össze?

Figyelt kérdés
Nem azért mert csúnyák (mindketten népszerűek a suliba), csak a barátnőm 158 cm és a srác 194cm... És szerintem ez már baromi sok.. És mindketten tetszenek egymásnak meg mondták is nekik, hogy de aranyos, de szerintem viszont ne... +régen nekem is tetszett az a fiú, csak azt se tudta ki vagyok.. Pedig én 180cm vagyok szóval mi illett k is volna... Hogy mondjam el szépen?

2018. máj. 23. 21:20
 1/8 anonim válasza:
100%
Sehogy, ez az ő dolguk.
2018. máj. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért gondolkodsz így, mert neked is tetszett és nem bírod elengedni.

Ne szólj bele, majd ők eldöntik, hogy összeillenek-e.

2018. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkább te nem illesz a barátnődhöz .....

Hagyd ott, és keress egy másik hülye pi.cs@'t magad mellé kedves :)))

2018. máj. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem ők nem illenek össze, hanem te vagy baromira féltékeny.

Nehogy már tönkretedd a kapcsolatukat, csak mert nem bírsz túllépni a srácon...

2018. máj. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Ne mondd meg sehogy, ez nem jószándék, hanem egyszerűen féltékeny vagy a barátnődre és próbálnál neki keresztbe tenni. Ciki.
2018. máj. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 galaxy crystal ***** válasza:
100%
irigy ribi
2018. máj. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Brühühü...hogy volt mersze az ő kis 158 centijével összejönni egy 194 centis sráccal, amikor itt vagyok ÉN a 180 centimmel? Brühühü...jaj... jajj! Öngyi leszek! ---Csak illusztráltam, hogy milyen dedós kérdés is ez. Szóval kedves kérdező, neked nagyon is bejön most is a srác, semmi múltidő, és adott egy pofont az egódnak azzal, hogy a 158 centis barátnődet választotta. Ebből a kérdésből nekem az jött le, hogy te kevesebbre tartod a barátnődet magadnál, szerencsére a srác épp fordítva látja, szóval törődj bele és hagyd őket békén. Sok boldogságöt nekik, remélem ezek után együtt élik le az egész életüket és ezt te kénytelen leszel végignézni, vagy a barátnőd rájön, hogy kit tart -tévesen- a barátnődjének.
2018. máj. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Te nem illesz a baráti társaságukba.

Nem te döntöd el, hogy ki kihez illik. Semmi közöd hozzájuk. Irigy vagy, mert őt választotta. És a tetejébe még iszonyat felszínes és buta is, higy magaság alapján párosítasz embereket.

Hagyd őket békén.

2018. máj. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!