Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem hív el randira?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hív el randira?

Figyelt kérdés

Találkoztunk,csókolóztunk,minden jól ment,azóta is minden nap beszélünk és sziveket is ír,meg hogy de jó lenne velem lenni,de nem hív el és nem értem miért,de nem akarok megint kezdeményezni,mert az első randit is én mondtam

17L


2018. máj. 25. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Túl könnyen adod magad
2018. máj. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Félénk fiú? Lehet megint azt várja, hogy te hívd el. Szerintem a legkorrektebb, ha amikor azt mondja, hogy jó lenne veled lenni, megkérdezed, hogy akkor miért nem hív el.

Voltam hasonló helyzetben, megkérdeztem, hogy nem akar-e találkozni, vagy miért nem hív, azt mondta, dehogynem (csak azt hitte, nem érek rá, mert épp érettségire tanultam), aztán egy éve együtt vagyunk.


19/L

2018. máj. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Mert nem akar semmit. Csak nem akar fájdalmat okozni
2018. máj. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor majd legközelebb megírom neki,hátha,köszönöm az értelmes válaszokat :) csak azt nem tudom,ha tegyük fel nem érdeklem,akkor miért keresi a társaságom,jelöl meg posztok alatt meg ilyenek
2018. máj. 25. 23:08
 5/5 vangogh válasza:
Patincsd le nem érdemel meg egy olyan lányt aki el hívja randira
2018. máj. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!