Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy írjak rá a srácra, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak rá a srácra, aki tetszik nekem, hogy ne legyek nyomulós, csak amolyan barátkozó? Miről kérdezzek? (És ne ilyet, hogy "Szia, mizu? /hogy vagy? /mit csinálsz? " Kérdésekre gondolok) Többi lent!

Figyelt kérdés

Mit tegyek? Nagyon akarok vele beszélni, de félek is, azért kérek innen tanácsot. Ha kapok rá jó megoldást erről az oldalról.! (Azért egy próbát megér)


Régóta ismerjük egymást, nem régen beszéltünk, sokat, személyesen. Láttam valamit, hogy Ő máshogy néz rám, csak nem mer lépni. Én akarom megtenni az első lépést, habár lány vagyok, de szerintem nem gáz ez. Én 1 évvel idősebb vagyok nála, most 9.-es.



2018. máj. 29. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Kopp kopp neveket e sztoriba nem tudunk nem tudunk választ adni sem. Konkrét helyzetet sem meséltél igy bármir nehéz tanácsolni
2018. máj. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha tényleg sokat beszéltetek élőben, akkor szerintem nem fogsz nyomulósnak tűnni, ha ráírsz. Főleg nem egy 9.-es srácnál (a fiúkra kevesebb lány szokott írni, mint rátok, a fiúk ;) ). Ha kicsit visszaemlékszel a beszélgetésetekre, akkor tuti volt valamilyen téma amivel rá tudsz írni. Pl.: ha fut akkor, rákérdezhetsz, hogy milyen gyakran szokott futni. Aztán sajnálkoz hogy keresel egy futótársat, de bem tudsz vele edzeni, mert nem bírnád vele... A lényeg, hogy a végén ő próbáljon meg rávenni, hogy menjetek el futni és tessék. Máris megvan a közös pont.

De csak simán rákérdezhetsz valami pletykára amit vele beszéltél akármi.. csak tényleg olyan legyen ami érdekel és akkor nem fog nyomulósnak tűnni.

Remélem jól fog menni 19/F

2018. máj. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Nem a te dolgod.
2018. máj. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kezdemenyezni beszelgetest barki megteheti, szoval ezt buktad elozo kommentelo...
2018. máj. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Erdeklodesi korrol kerdezgesd, aztan tereld egy kicsit a temat...
2018. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#3

Az értelmi képességeid jóval az átlagos szint alatt vannak. Fejezd be az ártó, káros tanácsok adását.

2018. máj. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!