Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 18 éves fiús vagyok 17 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves fiús vagyok 17 éves lánnyal randiztam es volt csók meg minden ölelés kezén fogva járás stb most lenne a második tali es Nemtudok hogy vigyek e neki valamit? En arra gondoltam hogy 2 Rózsa száll. nektek valami ötlet? Vagy nem kell?

Figyelt kérdés

2018. máj. 30. 00:15
 1/4 anonim válasza:
szerintem a rózsa elég lesz :D
2018. máj. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Páratlan szálú rózsát vigyél. Páros számút a halottakra visznek, páratlant az élőnek.
2018. máj. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Mindenféleképp egy szálat vigyél! :D

Vagyis na. Mi apummal összevesztünk, hogy páros vagy paratlan virág kell-e anyum szülinapjara. Páros számút vettünk, utana megkérdezte anyum, hogy maris temetőjük? Köszi apa xD


Én például egy szál piros rózsától odalennek, meg vissza, bar sosem kaptam...

2018. máj. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kelleni nem kell, de ha jólesik, akkor inkább egy szálat vigyél, mint kettőt - néha a kevesebb több :).


(Egyébként kedvesnek és udvariasnak lenni másokkal úgy is lehet, hogy odafigyelsz a helyesírásra. Ezt nem bántásból mondom, hanem visszajelzésnek - tudom, hogy nem mindenkinek alakult úgy az élete, hogy az iskolában megtanuljon írni, de ezt nemcsak az iskolában lehet megtanulni, hanem pl. azzal, hogy olvasás közben odafigyelsz arra, hogyan írnak. - A lányhoz sok sikert, remélem, bejöttök egymásnak!)

2018. máj. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!