Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti hogyam fogadnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogyam fogadnátok ezt? Félek elmondani neki h anime és sorozatmániás vagyok. Szerintetek emiatt elkerülne?

Figyelt kérdés
Ismerkedő, találkozgató fázisban vagyok egy nagyon helyes és cuki sráccal. Csak én titkolok valamit. Nagyon durván animesorozat és rendea sorozat mániás vagyok. Tehát 1 napot se bírok ki annélkül h ne néznék valamit. Persze nem öltözök be semminek se meg nem meleg animéket nézek. De aggódom h emiatt elkerül majd mert sok pasi ez idáig ezt nem szerette nálam. Amit nem értek. Más drogozik és iszik én meg csak ezt csinálom mégis teljesen normális vagyok. Ti hogy reagálnátok erre? Gyerekesnek tartna engem vagy valami? 20/L

2018. máj. 30. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Hát 20 évesen nem feltétlen egészséges, de ha nem öltözől be ès nem kényszerítesz rá hogy nézzem nekem semmi bajom nem lenne
2018. máj. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én sorozatokat egyedül szeretek nézni mindig. A beöltözős dolog nem az én műfajom. Én csak nézni szeretem. De már régebben is megkaptam azt h nem vagyok normális. Hozzáteszem ugyanugy társasági életem van, jó tanuló vagyok de nekem ez a legjobb szórakozásom. És eléggé félek h emiatt elkerül majd
2018. máj. 30. 21:36
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Miért nem anime fanok között keresel magadnak pasit? Jelentősen megkönnyítené az életedet
2018. máj. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan környezetben élsz, ahol ezt nem tartják egészséges dolognak. Szerintem az egyetlen probléma, ami fenn állhat, hogy sok anime részeket nézel minden nap, nem? Szóval, ha lesz egy pasid, akkor hagyj helyet számára is. :) Sokkal jobb közösen nézni filmeket. Animékből pedig vannak komolyabb tartalmak is. Ez nem tesz téged gyerekessé.
2018. máj. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezekre nyilván képes vagyok :) Általában egy nap 2-3 részt nézek meg. Ami ha anime az durván 1 óra alatt megvan. Ha meg rendes sorozatot nézek akkor is 1 óra max. De nekem ez egyfajta stressz levezetés. Más bulizni szeret vagy számítógépes játékokkal játszik. Nekem ez az egyik boldogságforrásom. És sose eröltetném senkire se h nézze meg stb
2018. máj. 30. 21:46
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát ha nekem ezt mondaná egy lány aki tetszik akkor így ... Te vagy az új kedvenc legjobb barátnőm :DD . Én is így vagyok és kevés olyan van akinek nem baj. Szerintem adagold neki fokozatosan az infót ne rögtön hogy héj figyu teljesen anime, sorozat mániás vagyok. De előbb utóbb úgyis el kell mondanod, inkább most amíg még annyira nem ciki.
2018. máj. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ez lófajsz:D mindenkinek van valami mániája, a lényeg h ne eröltesd rá
2018. máj. 31. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Krúdy Gyula ***** válasza:

28 éves fiú vagyok, és én is nézek animéket. Mióta menyasszonyommal együtt vagyunk azóta Ő is nézi. Ahogy leírtad kapcsolatot nem igazán tehet tönkre.


Miután kicsit már 2 lábon áll a kapcsolat, és nem csak ismerkedős fázisban vagytok nyugodtan nézhettek amúgy együtt is. Sok ember azért nem néz mert halovány lila gőzük sincs mi az. Vannak animek amik kimondottan arra vannak, hogy "felnyissák az emberek szemét". Tudd meg milyen műfajú filmeket szeret az emberkéd, és olyat mutass neki. Fontos, h ne végtelen részesbe kezdjetek bele. Amúgy párban jobb ilyeneket nézni mint egyedül. Mondjuk egyedül is jó...

2018. máj. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Itt nálunk nem igazán elfogadott az ilyesmi, de Japánban talán kevésbé néznek különcnek, ha otaku vagy.

Ha valaki szeret, az meg így szeressen. Kétlem, hogy fontos lennél valaki szemében, ha olyasmire kér, ami ellenkezik a személyiségeddel. Már ha nem azért teszi, hogy az egészségedet óvja.


Szóval hajrá! :) Nincs miért aggódni, úgy vagy jó ahogy vagy. Love yourself!

2018. jún. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki! :) Egészen jól fogadta. Még mondta is h akkor mutassak neki egy két ilyen sorozatot. Nagy kő esett le a szívemről. Azt mondta h nem zavarja ez. Sőt örül h van olyan dolog amiben szórakozásomat lelem és nem ártok magamnak se másnak.
2018. jún. 3. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!