Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Help mit tegyek hogy korrekten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MessorKing18 kérdése:

Help mit tegyek hogy korrekten jöjjek ki belőle?

Figyelt kérdés

Van egy lány tőlem kb 2 évvel fiatalabb.

Aranyos meg minden de sajnos tetszem neki. Ebből az irányból nem igaz ez. Egyszer elmentem vele moziba mert megsajnáltam.

Ott kerek kimondta hogy tetszek neki.

Nincs bajom vele csak rosszul érzem magam a közelében.

Nem tudom hogy hogyan kéne vagy mit kéne mondani. Meg nem akarom bántani de azt se akarom hogy a közelembe legyen mert egyáltalán nincs mellette életkedvem. + Lehangoló és energia vámpír.



2018. jún. 4. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehangolo ,energiavampir?

Te meg egy patkany vagy akinek annyi f∆sza sincs ,hogy megmondja mit akar.

2018. jún. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem akarom megsérteni.

Az előző aki úgy gondolta hogy ahh egy mozi belefér ezt mondta neki : Figyu. Nem akarlak többé látni mert inkább a kézcölipátus mint hogy rádnézzek.


Ilyet vagy hasonlót nem mondanék. Csak mit kéne?

2018. jún. 4. 19:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazad van. Korrektebb szivatni es eltetni benne a remenyt....
2018. jún. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy nem volt jó érzés vele a közös mozizás, ezért több ilyet nem szeretnél. Meg más közös programot se. Ennyi. Ebből értenie kell.
2018. jún. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az elutasítás elutasítás, mindenhogy fájni fog. Persze érdemes szebben fogalmazni, hogy ne keltsük benne a megalázottság érzését. Egyszer hülye, 12-13 éves gyerekként nem figyeltem erre és azóta is nagyon bánom.


Az őszinteség híve vagyok a korrektség miatt - nyilván én sem akarok senkit megbántani, de akkor már inkább tudja miért nem szeretnék vele lenni többet, minthogy elkezdje marni magát, hogy mi lehet a gond, mit ront el állandóan, miért nem akar vele lenni senki. Így talán segítség lehet abban is, hogy a jövőben könnyebben találjon olyan partnert, akivel egy hullámhosszon van.


Semmiképp ne húzd az agyát tovább.

2018. jún. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Miért nem hívod egyszer egy kicsit félre és mondod meg neki azt, hogy neked mivel nem jön be ez egy elég kellemetlen helyzet, nem szeretnéd, hogy megbántsad, de kell a távolság, hogy kiábránduljon belőled.

Ez nem hiszem, hogy sértő lenne, de a lényeg benne van.

2018. jún. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megmondom neki személyesen.
2018. jún. 4. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!