Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom ha bejovok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom ha bejovok a csajnak?

Figyelt kérdés

Nemreg ugy hozta a sors h talalkoztunk, beszeltunk par szot. En mar eleg regota tudok rola es persze bejon. Azota neha beszelunk instan, hozzaszolunk egymas "story"-ahoz (de az a baj hogy eleg ritkan). Most azon vagyok hogy talalkozzunk es azt mondta benne van, csak van hogy mindig kozbejon valami (altalaban neki). Ezert is kerdem hogy miert van az hogy talalkozhatunk de neki valahogy sosem jo. Ez ami kicsit fura.

Tapasztalatok/velemenyek, koszonom!



2018. jún. 9. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is épp egy ilyen helyzetben vagyok!


Egy srác, akivel pár hete beszélgetek Facebookon, elhívott randira, de mindkettőnknek nehezen akar összejönni az időpont.


Suli vége, munka, vizsgák, utazás...


Meg is mondtam már szegény srácnak, hogy nem azért nem jó az időpont, mert nem szeretnék vele találkozni, hanem mert ennyire fullon van a naptáram. Neki is egyébként.


Szóval azt tudom mondani, hogy legyél türelmes. Ha kedvel téged, előbb-utóbb úgyis fogtok találkozni :)


Addig is beszélgessetek, amennyit csak lehet :)


Sok sikert!

18L

2018. jún. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nincs nevem mert nin válasza:
Ha érdeklődik irántad.Kersi a társaságod.Próbál minnél töbször hozzád érni. Röhög még a kevésbé vicces vicceiden is. Többször rádnéz....
2018. jún. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nincs nevem mert nin válasza:
Ha érdeklődik irántad.Keresi a társaságod.Próbál minnél töbször hozzád érni. Röhög még a kevésbé vicces vicceiden is. Többször rádnéz....
2018. jún. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Neked pasiként nem azt kell tudnod, hogy bejössz-e a csajnak, hanem hogy be akarsz-e jönni neki. Ha igen, tegyél róla, hogy ő is ezt akarja.
2018. jún. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!