Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randin jöhet a csók?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin jöhet a csók?

Figyelt kérdés
Lányok ti mennyire tartanátok nyomulosnak, ha a fiú első randin csókkal búcsúzna el? 18F
2018. jún. 9. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Naaagyon hülyén nézne ki. Bőven elég egy sima puszi. 3 -4. randin talán de akkor se eroltesd! De viszont a lánytól is fugg. Ha latod hogy akarja akkor mehet.
2018. jún. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én első randin még egy kissé tolakodásnak érezném. Szerintem első körben egy ölelés éppen elég.
2018. jún. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Max akkor erne meg, ha regota ismeritek es nagyon imadjatok egymast(mint baratkent).
2018. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekm baratommal elso randin volt a Margitszigeten. :)

Nem bantam meg. Jovo honapban leszunk egy evesek

2018. jún. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha úgy éritek jöhet ha nem nem
2018. jún. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha neten már hosszú ideje 'együtt vagytok' és az első valódi találkozáskor annyira nagyon-nagyon bejöttök egymásnak, akkor belefér; ha a lányon is látod a hajlamot rá, természetesen.
2018. jún. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem korai lenne. Első randin ölelés inkább.
2018. jún. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amikor a baratommal mentunk elso randira, elotte heteken keresztul ejjel nappal beszelgettunk. Mikor talalkoztunk egyaltalan nem ereztuk magunkat feszelyezve hamar megvolt a kozos hang. Elso randin hazafele menet megcsokolt es nem tartottam tolakodonak mert en is akartam.

Ha a lanyon latod hogy nyitott es o is akarja akkor nem lesz baj szerintem:)



18L

2018. jún. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A volt barátom az első randinkon kétszer is megcsókolt, fél évig együtt voltunk utána. Nem éreztem nyomulásnak, mert jól éreztem magam vele és nem voltam feszélyezve vagy ilyesmi.

18L

2018. jún. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!