Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » El akarok hívni egy fiút...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akarok hívni egy fiút fagyizni, hogyan tegyem meg?

Figyelt kérdés
Évek óta ismerem, egy osztályba járunk. Az a helyzet, de nekem nagyon bejön. El szeretném hívni fagyizni. De azzal két probléma is van: az öcsém is ott lesz(különben hisztizni fog), és az öcsémmel sokkal jobban megvan mint velem. 2: tudja, hogy szerelmes vagyok belé. Mit kéne tegyek?

2018. jún. 11. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ocsit ultesd le a gep ele es ne mkndd meg hogy fagyizni mesz

A csavohoz menj oda, kerdezed meg hogy van e valami programja es ha nincs akkor kerdezd meg hogy lenne e kedve elmenni veled fagyizni

2018. jún. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az öcsém biztos le fogom ültetni a gép elé. :D

Hasznos volt, köszi. Már csak az a kérdés, hogy eljön-e velem..

2018. jún. 11. 10:39
 3/9 anonim ***** válasza:

" 2: tudja, hogy szerelmes vagyok belé. Mit kéne tegyek?"


kelts benne kétketést ezzel kapcsolatban.

legyél vele kedves meg ilyenek, de pl. a jelenlétében csinálj úgy hogy nézegesd a telefonodat, mintha udvarolna neked messengeren egy másik fiú vagy ilyesmi.

amíg úgy érzi nyeregben van, nem leszel annyira érdekes számára. ha már azt fogja gondolni hogy kedves vagy vele de nem tud benne biztos lenni hogy őt szereted-e vagy esetleg már mást, na akkor egyből érdekes leszel számára :)

2018. jún. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok biztos benne, hogy működni fog, mert egy csomó fiú barátját fogja elmesélni, és ott fog filózni rajta, hogy ki lehet az a fiú, és mikor rájönnek, hogy nem ismerik megkérdeznek pár lányt, azok meg elkezdenének nyomozni körülöttem (mert mindenbe beleütik az orrukat), ezért lehet kiderülne az igazság, de azért még ér egy próbát.
2018. jún. 11. 11:41
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Kerdezd meg, szeret-e nyalni? Marmint fagyit ;)))
2018. jún. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát, ennek a megjegyzésnek nem volt sok értelme.
2018. jún. 11. 12:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne kérdezd tőle hogy van-e programja! Akkor azonnal rájön hogy mi a helyzet. Csak lazán kérdezd meg, hogy "fagyizni megyek, jössz te is?" (Csinálj úgy, mintha nem tőle függne, hogy elmész-e fagyizni)
2018. jún. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jó ötlet!
2018. jún. 13. 09:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Öcsédnek mond meg (bocsánat a kifejezésért) hogy nyugottan mennyen és ássa el magát, nem viszed őt. Amit mások írtak mintha már alapból mennél fagyizni és csak elhívod őt is az jó ötlet. Öcsédnek meg amúgy se kell tudnia mit csinálsz
2018. jún. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!