Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Higyan mondjam el anyunak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Higyan mondjam el anyunak? Többi lent

Figyelt kérdés
Hogyan mlndjam el anyunak hogy van egy fiú akivel járok? Azért akarom elmondani, hogy elengedjen vele találkozni

2018. jún. 11. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Ki az aki egy ennyire átlagos, 0 lánnyal jár? Nem azért de hány éves vagy hogy engedélyt kell kérni anyutól hogy találkozz a barátoddal? 10?
2018. jún. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Jó bunkó vagy egyes
2018. jún. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az elengedés alatt inkább az értendő, hogy a szülők szeretik tudni, hogy hol van a gyerekük. Szerintem úgy mondd el neki, hogy 'Anya járok egy fiúval. Szerettem volna elmondani neked.'
2018. jún. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj anyu tudod van egy srac akivel eleg joba lettem ... kor es azota tok sokat beszelgettunk meg minden es elkezdtunk jarni
2018. jún. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!