Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Még nem találkoztunk csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem találkoztunk csak írogattunk egymással facebookon és elszeretném hívni randira, de nem tudom hogyan és hova?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és van egy lány aki tetszik. Egy városban lakunk de még nem találkoztunk, mert nem ismertük egymást. Pár napja írtam neki egy közösségi oldalon. Ott aznap jól elbeszélgettünk, majd bejelöltem Facebook-on és ott folytattuk. Azóta nagyon sokat beszéltünk, és nagyon tetszik és szeretném megismerni jobban, de nem tudom hogy én tetszek-e neki vagy hogy mit gondol rólam. El szeretném hívni randizni de nem tudom, hogy hogyan és hova?

2018. jún. 16. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha igent mond, akkor nyert ugyed van.

Inkabb olyan helyre menjetek, ahol kettesben tudtok lenni.

2018. jún. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sétálni például egy folyó parton?
2018. jún. 16. 21:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk mehettek etterembe, fagyizni stb
2018. jún. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, és hogyan hívjam el találkozni, úgy hogy ő is tudja hogy ez egy randi? Még nem mondtam el neki hogy szeretném ha több lenne közöttünk, mert szemtől szembe akarom mondani neki.
2018. jún. 16. 21:33
 5/8 anonim válasza:

Szerintem, hogy o is ertse a dolgot, ugy hivd el hogy elmondod neki nagyon szimpatikusnak talalod es szeretned megismerni. Elmenne-e veled kavezni vagy enni valahova, azutan pedig setalni egy jot :)

Moziba es ilyen helyekre ne menjetek eloszor, ott nem lehet beszelgetni :)

2018. jún. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én első körben kávézóba, cukrászdába hívnám, mindenképp nyilvános helyre, ott lehet beszélgetni nyugodtan akár órákon át, aztán ha úgy alakul, 2.- 3. randin már oda mentek, ahova csak akartok.
2018. jún. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tetszek neki és nem akar velem lenni.

Ez a hal most elúszott. :/

2018. jún. 19. 00:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor keruld el, ne is gondolj ra. Ha a csaj megis meggondolja magat, akkor meg fog keresni.

Lesz valaki, akinek kellesz, nyugi meg fiatal vagy.

2018. jún. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!