Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hova hiivham el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova hiivham el?

Figyelt kérdés
Van egy csak akivel egy ideje facebookon keresztul megismerkedtem, nem lakik tul messze kb 20 perc vonattal. Volt nemregiben egy koncert ahova el akartam hiivni de mivel metal koncert ezert nem tettem, nem hiszem hogy az lenne a leg alkalmasabb egy elso talalkozasi helynek. Tudnatok adni 1-2 tippet?

2018. jún. 17. 03:36
 1/3 anonim ***** válasza:
61%

Ilyen helyesírási hibákkal, nem áll módunkban tanáccsal szolgálni az ön ügyében.

Kérjük végezze el a 8 elemit, és ismételje meg a kérdést, egy alkalmasabb időpontban.

Megértését köszönjük.

2018. jún. 17. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell túlzásba vinni. Első alkalomhoz szerintem tökéletes lenne egy kávé/tea/süti (attól függ mit szerettek) és utána pedig sétálni egyet a városban vagy leülni kicsit egy parkba. A lényeg, hogy olyan programot válassz, ahol sokat tudtok beszélgetni. A mozizás ezért nem a legjobb. Bár ha a film után beültök kajálni mondjuk, akkor a filmet is meg tudjátok beszélni plusz tudtok ismerkedni is :)
2018. jún. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mozi! Egy jo horror :D

Vagy egy seta, kavezo, suti.

Mindent te fizess :D

2018. jún. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!