Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen weblapot/helyet tudtok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MessorKing18 kérdése:

Milyen weblapot/helyet tudtok mondani emo/goth ill rockos lányokkal való ismerkedésre?

Figyelt kérdés

2018. jún. 17. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem koncerten lehet jól :D engem ott pl könnyen fel lehetne szedni egy nekem szimpatikus srácnak :D a valóságban jobb, mint virtuálisan ismerkedni, egyből egész alakban látod, hallod a hangját, látod az arcát, a reakcióit :) könnyebb :D főleg a koncert hatása alatt
2018. jún. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel elég kevés ember emo/goth mostanába, ezért ahogy az előző válaszoló mondta, koncertek és buli a legjobb választásod. Esetleg ha nagyobb városban laksz akkor megnézhetnéd nincs e esetleg egy rockos szórakozóhely/kocsma
2018. jún. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok és egy 20 ezer fős városkában lakok.
2018. jún. 17. 21:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha te is ilyen stílusú vagy, úgy biztos menni fog, én is a koncertet javasolnám. Bár lakhatnál az én 20 ezer fős városomban is :D
2018. jún. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Hello!

Ajánlom a www.malha.hu-t vagy a www.rockerek.hu oldalt. Ezek a legáltalánosabb ismerkedős oldalak.

Jómagam is a dark/goth/rock stílust kèpviselem. :)

F/29

2018. jún. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%

Emo goth lány vagyok ! De hahó emo ami nálunk egyenlő a kirekesztettséggel, magyarán te is legyél antiszoc hallgass zenét és ne ismerkedj ! 😶😑


Jó igazából menje csak

Áldásom rád!

2018. jún. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MaryRead válasza:

Itt is megpróbálhatod talán. 😊


L/19

2018. nov. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!