Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok segíteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Pár napja megismertem egy lányt, aki nagyon megtetszett és ő is nyitott felém.Beszélgettünk akkor,én pedig tegnap elhívtam "randira", ő pedig igent mondott.


Ez 4 nap múlva lesz.Az a baj,hogy nem vagyok beszédes típus,zárkózott

,félénk,ezért a témákat inkább a személyes találkozóra kéne tartogatni.Viszont azt nem lehet,hogy 4 napig ne beszéljünk( főleg,hogy utalt rá,hogy beszéljünk).Mit tegyek? Nagyon szeretném,ha ez összejönne és nem akarom elszúrni.Vagy mások miről beszélgetnek egymással annyit?Lehet,hogy az egész nekem is spontán fog jönni?


2018. jún. 18. 22:59
 1/1 anonim ***** válasza:

nem fogod elszúrni, nyugodtan beszélgess vele a találkozóig, de azért próbálj meg úgy feltűnni mint aki úgy van vele hogy "hát van ez a csaj majd a talikor kiderül mi lesz"...

nem tudom érted e így amit mondok, de ha nem akkor csak annyi hogy spontán lesz az egész és tetszeni fog :) hajrá

2018. jún. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!