Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randi tippek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi tippek?

Figyelt kérdés

Van egy lány(15) és én 16 F.

Bő 2hete ismerkedünk, neten beszélgetünk nem találkoztunk még és ma hívom el randira.(közvetlen am szerintem a csaj ha ez számít)

Amikor találkozunk ölelés v arcrapuszi?

Ha valami sétára/ingyenes programra megyünk akkor rózsát/csokiz vegyek neki, nem lesz teher randi közben a kezében?:D

Elköszönéskor arcra puszi/ölelés/csók?



2018. jún. 20. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ennek egy része attól függ, mit tudsz róla, vagy milyen a kapcsolatod vele online.

Első találkozáskor ölelés semmiképp. Puszi mehet, de ne erőltesd, hogy te most csak azért is megpuszilod, ha nem úgy jön ki a lépés. Mivel írtad, hogy szerinted közvetlen, így talán a puszi belefér, közben gyengéden érintsd meg fél kézzel a derekát. (Spontán érintésnek tűnik, így nem fogja zavarni, de többet jelent, mint gondolnád).

Ha mindenképp vinni akarsz valamit, akkor egy szál virág a tuti, de nem előírás, és de, teher lenne neki, ezért egész idő alatt legyen nálad, ha viszel valamit. (Egyébként én sétával egybekötött fizetős programot választanék, ha van rálehetőség, és akkor nem kell vinni semmit, de mégis kap valamit.)

Elköszönéskor az addig tapasztaltak függvényében lehet puszi, ölelés, csók. Ez már ott fog eldőlni.

2018. jún. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sose nyomd full kreténbe
2018. jún. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Nekem volt ugyanígy,2hét beszélgetés után taliztunk,elején ölelés aztán kb a felénél elmentünk egy kevésbé forgalmas helyre,ott a legjobb hely a csóknak onnan meg jön a többi :)
2018. jún. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!