Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szereintetek mennyire alpári...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereintetek mennyire alpári első randin gyorsétterembe menni csajjal?

Figyelt kérdés
Haverjaim szerint elfogadható, szerintem azér legalább elsőn nem kéne, vagy max akkor ha ő akar oda menni.
2018. jún. 21. 21:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Attól függ milyen ember vagy és milyen nőt is akarsz vinni.

ha kis tizenéves vagy és a csaj tipikus menő tróger akkor totál ok.


Ha vagy már 25 felett és a nő is legalább 22 és nem ilyen tróger fajta, hanem normális igényes akkor ja, legalább 1 olcsóbb de jópofa étterembe érdemesebb, jobb képest fest rólad és valszeg kevesebb tróger is lesz. :)

2018. jún. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Első randin étterembe menni szerintem alapból nem túl szerencsés dolog, gyorsétterembe menni meg kifejezetten proliság. Nem azt mondom, hogy ne csináld, mert mondjuk egy 14-16 éves városi lánynál jól is kijöhetsz belőle, de azért inkább ne szokd meg.
2018. jún. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

na egyeske ebben kicsit sok volt a 'tróger"

Figyeld meg, hogy mi esne jól neki - beszéljétek meg. Szeretnél cukrászdába menni? vagy inkább ide menjünk, vagy oda? Ezeket meg lehet beszélni, és ha megegyeztek valamiben, valószínű senki nem érzi rosszul magát.

Sok sikert!

2018. jún. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%

inkább mozi, szokjátok egymás társaságát (ha zavarba lesztek úgy se tudtok miről beszélni) és ha van olyan film amit szeretne nézni +pont

sokan nincsennek oda a gyors kajáért, mert hogy az milyen mű már :D van aki meg zavarba van egy étteremben, meg ha nem is úgy főznek ott ahogy szereti, vagy nincs olyan kínálat, sok dologtól függ, elég bajos

2018. jún. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

En gyroszozni szoktam vinni oket, 80%ban egy szavuk nincs, 20% meg nem eszik ilyen zsiros sz.rt, a salata se friss, amugy is a korme kilyukasztja az alufoliat es akkor mindenhova csopog, az a hus az romlott, baratnoje herpeszes lett a gyrosszosz miatt mert belevertek, o meg amugy se er ra csovesekre es elmennek, amivel nincs baj, mert igy valahogy kimarad nekik a romantikus szaguldozas a dunan parlament elott egy jetskivel.. :)

(Igen a jetski 4,5m igy igazabol kishajo es nem jetski, tehat lehet vele menni budapest teruleten (na meg barhol) nyugottan)

2018. jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi első tálib randin nem tudom minek mondjam étterembe mentünk. Vannak olcsó otthonos ettermek is:)
2018. jún. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
*talin
2018. jún. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom ki hogy van vele de nekem a 6os eléggé gyatus, elhiszem hogy a telefon javította ki de azért elég sűrűn kell ahoz írni a tálib szót
2018. jún. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
*gyanus
2018. jún. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
:)) nem tudtam mire vélni a tálib-ot
2018. jún. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!