Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randin mennyire számítsak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin mennyire számítsak csókra?

Figyelt kérdés

Ez lenne az első nekem. (Randi is és csók is)

17L



2018. jún. 21. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok mindentől függ. Pl attól is, mennyire mamlasz a fiú.
2018. jún. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, én sose engedtem első randin csókot. Nem is ismeritek egymást, de hát ahogy érzed...
2018. jún. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ha tetszett a randi és örültetek egymásnak akkor igen!
2018. jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából legtöbbször a lányoknak van baja az első randincsókkal, szóval szerintem ha akarod nyugodtan megcsókolhatod.
2018. jún. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én lányként első randin nem szoktam engedni csókot sem. (Persze vannak kivételek pl ha régebb óta ismerem csak most jutottunk el oda hogy randi legyen belőle.)

És ez nem prűd dolog csak szimplán ha valakit még nem ismerek igazából semennyire akkor nincs csók elsőre. De ha te úgy érzed szeretnéd akkor hajrá, adja majd a helyzet hogy lesz e csók vagy nem:)

2018. jún. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat első randin azt hiszem egy puszi volt az is arcra még ölelés. Vagy csak egy ölelés. Már nem annyira tudom. De a csók az szerintem is túlzás. Bár helyzettől is függ.
2018. jún. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első randi szájra puszi, a másodikon pedig illik csókot várni mert különben kétségek lehetnek.
2018. aug. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

UPDATE:


Bár egy másikba sráccal, de most hétvégén megvolt a randi! És volt csók is.😊 nem is egy :)

2018. aug. 26. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!