Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell barátot szerezni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell barátot szerezni?

Figyelt kérdés

Volt már barátom, de ők "szedtek" fel engem. Egy ideje szingli vagyok, de úgy érzem készen állok egy új kapcsoltra. De nem tudom hogyan kell kezdeni. Mivel nem járok nagyon "fiús" társaságokba, így azt sem tudom hogy hol keressem😳.

Fiúk nektek mivel imponákl egy olyan lány, akit még eddig nem ismertetek.

Lányok ti hogyan kezdeményeztek?


2018. jún. 23. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
En nem szoktam kezdemenyezni mert nekem mindig rosszul vegzodott. Szerintem nem kell szerezni, majd jon az. A lenyeg hogy te keszenallsz, de tudd elfoglalni magad addig is.
2018. jún. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek igazat adva, könnyen lehet, hogy a semmiből talál rád egy fiú, ezt tényleg tapasztalatból mondom.

Ha pedig annyira sietős, akkor rá kell szánnod magad, hogy elmenj olyan helyekre, ahol fiúk is vannak. Ha szép vagy, de visszafogott és ha van egy kis szerencséd, akkor kezdeményezned se kell.

(De én fiúként se tudom, hogy az értelmes srácok hová járnak gyakran :D)


Ha imponálni akarsz, akkor nézz ki ápoltan, legyél vidám, mosolygós, akkor már az se baj, ha zavarban vagy. Egy ismeretlen lány nekem ezeken kívül azzal tud megtetszeni, ha nem akar kitűnni a tömegből, és ha nem mutogatja magát annyira nagyon kihívóan.

És az értelmes tekintet, de ez nagyon speciális :D



A netes ismerkedést szvsz. csak azzal kezd, akit egy picit már ismersz, hogy legalább egy béna indokod legyen, hogy miért írsz rá(szemezgetés, valami apró közös pillanat). Itt a gyakorin meg... Nekem szerencsém volt, de tipp ehhez asszem nincs.



Jah igen, ha már itt a nyár, akkor egyszerűen menj le valami strandra, ott könnyen lehet fiút találni(ott aztán végképp könny imponálni a fiúknak).



16/F

2018. jún. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit lehet tudni rólad? Szívesen megismernélek!
2018. jún. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is egyedülálló vagyok,ha gondolod szívesen ismerkedem! 😊😊
2018. jún. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sehogyse egyedűl fogsz megöregedni.
2018. júl. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!