Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyire romantikus, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire romantikus, ha egy lány még nem csónakázott és én viszem el elsőnek meglepetésből? (de persze nem sejt semmit róla)

Figyelt kérdés

2018. jún. 27. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Wááooww nagyon

Biztos tetszene neki

2018. jún. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Az az igazi, ha bele is borultok. Akkor tuti felejthetetlen élmény lesz!


Gáz, ha ettől való félelmében bele se ül.

2018. jún. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Én odalennék érte
2018. jún. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Én anno a dunán vittem szülinapomon hajókázni a barátnőmet romantikus program keretében :) rá egy évre ott hagyott egy másik pasiért és még ő kiabált mikor az utcán megláttam őket..

Ki is használt sőt felhívott a kapcsolat alatt hogy ő mással alszik én meg cs€sszem meg



Szép dolog a romantika de meg kell gondolni kinek adsz önmagadból a 21. Században...

2018. jún. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

4. nek igaza lehet, de am naplementekori vagy addig kitarto csonakazasnal nincs jobb, persze szunyogriaszto stb,


am igen naon meno 17/f és hova? velencei eleg jofele

2018. jún. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért kell egyből a legrosszabbat feltételezni? Nyugodtan vidd el csónakázni, egy kapcsolat eleje a legszebb! Szerintem nagyon romantikus!
2018. jún. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!