Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ezalatt mit értett a srác?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezalatt mit értett a srác?

Figyelt kérdés
Már egy kis ideje beszélgetek egy sráccal, matekból kértem tőle segítséget. Eleinte elég hivatalos stílusban írt, de idővel egyre barátibb lett a hangnem. Elhívott találkozni, én meg viccből megkérdeztem, hogy akkor már számítsam be ezt randinak, és ő mondta, hogy akár randinak is vehetem. Szóval az a lényeg, hogy komolyan vette.Aztán írtam neki, hogy viccből írtam meg hogy nekem már van egy fiú, aki régebbóta bejön, illetve egyenesen közöltem vele, hogy nem is annyira az esetem. Erre írta, hogy ő attól még benne lenne a személyes taliban, és zárójelbe tette, hogy nem randi céllal. De hát a randi is egy tali, nem? Most hogy értette ezt, hogy randi célú meg nem randi célú? A találka az találka...
2018. júl. 1. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
baráti találkozónak, gondolom. barátokkal sem randizni mész:D
2018. júl. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Józan paraszti ész... Felfogta, hogy nem randi, de attól még találkozni lehet.
2018. júl. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerencse hogy nem tiltott mert velem már volt már ilyen
2018. júl. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Randira kapcsolat szerzési céllal mész, a baráti talira csak azért hogy dumáljatok, meg jól érezzétek magatokat mint BARÁTOK.
2018. júl. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy gondolja, még bármi kialakulhat. Nincs vesztenivalója. Reménykedik...
2018. júl. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ahhoz van bátorságod, hogy segítséget kérsz mert béna vagy, tiszteld meg azzal hogy levizitálsz.
2018. júl. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem az eseted és más tetszik, akkor minek akarsz találkozni vele? Ne szívasd!

Ő randinak gondolta, de miután közölted, hogy neked más kell, nyilván már nem akarja randinak hívni, de azért bepróbálkozik, hátha személyesen levesz a lábadról :)

2018. júl. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kar h elmondtad h neked mas tetszik! Istenem ilyet miert tesz valaki? Ha ilyet hallanek a kiszemeltemrol akkor elbizonytalanodnek es otthagynek a pic.saba.
2018. júl. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!