Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lanyok nektek mi tetszene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok nektek mi tetszene jobban, ha konkretan randira hivnak vagy ha nincs kimondva, hogy ez egy randi?

Figyelt kérdés

Egy lanyt akit meg nem annyira ismerek szeretnem elhivni randira de most elbizonytalanodtam kicsit h akkor hogyan is kerdezzem meg. Elore is koszii ;)

19/f tudom az mar nem annyira tini de nem erzem magam meg nagyon felnottnek xddd ha meg ugy is nezek ki



#randi #randizás #Meghivas randira
2018. júl. 3. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Egy egyszerű kérdés...

Melyik tetszene jobban?

Ha elmondják, hogy szeretnek vagy ha sok idő után kiderül hogy szeretnek?

2018. júl. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyilván hogy a randi. :-D
2018. júl. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem én annak örülnék jobban, ha nincs kimondva, hogy ez egy randi.
2018. júl. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Elsonek koszii tok jogos :) (de mondjuk ha kesobb derul ki...kesobb faj) :)

2. Es 3. Valaszolo ha megkerlek titeket es ha egyatalan lehet mondani hogy miert, megmondjatok legyszii? :)

2018. júl. 4. 00:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha nincs kimondva nem érzem annyira feszélyezve magam hogy "Uuuuuuuur Isten!!! Randizom. Uuu csak ne legyek gáz/béna/nyomi" . szoval érted. Számomra egyszerűbb ha csak sima találkozóként van beharangozva. Hidd el, tudni fogja hogy randin van.
2018. júl. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ertem koszi :)
2018. júl. 4. 01:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a kimondva randi jobb, mert lehet nem vágja le, hogy az. És csak azon kattog utána a csaj, hogy vajon ez tényleg randi volt-e. Meg hogy mit érzel iránta. Meg ilyenek.
2018. júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha kevésbé ismeritek egymást és a lány visszahúzódó, kicsit zárkózottabb típus én azt javaslom ne randira hívd. Az előttem szólót idézve nagy az esélye,hogy bepánikol "Úúúúristen! Ez egy randi!". De az első találkozón éreztetni kell a lánnyal, hogy igenis randi. És a "végén" még ott személyesen kérni tőle egy második talalkozót (már, ha szeretnéd). Kihangsúlyozva, hogy az már a nagybetűs RANDI lenne. Ha magabiztosabb a lány, akkor simán lehet randit kérnielsőre is. :) 20/l
2018. júl. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!