Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Már több mint egy éve tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már több mint egy éve tetszik egy 14 éves lány, akivel barátok vagyunk, de most megtudtam hogy neki egy 21 éves pasi tetszik. Szerintetek tényleg tetszik neki vagy csak le akar koppintani?

Figyelt kérdés
Én 17 vagyok és egyszer elmondta nekem hogy tetszettem neki, de én nem tudtam mit mondani és azt mondtam hogy ugy ez régen volt? Mert hirtelen ért a kérdés. Látszódott a csalódottság az arcán de utána mondta hogy persze hogy régen volt. Szóval megint megkérdeztem kb egy év után hogy tetszik e neki valaki. Erre azt válaszolta hogy egy 21 éves srác. Szerintetem ez komoly?

2018. júl. 10. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Annak tűnik. Ma már sok 12-15 éves csajnak jönnek be 20+-os emberek. (És fordítva.)
2018. júl. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocs haver ezt lekésted
2018. júl. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaja lekésted, mar nem erzi irwntad semmit, csak baratkent tekint rad.
2018. júl. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!