Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez szerintetek gáz hogy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek gáz hogy ilyen vagyok?

Figyelt kérdés
3 hete szakítottam barátommal de én már továbbléptem és ismerkedek 1-2 fiúval neten vagy buliba. Azóta 2 randim volf egy sráccal és lehet komolyabb is alakulhat belőle. Csak azért nem merek lépni mivel félek hogy a barátaim kitagadnak vagy féltékenyek lesznek amiatt hogy én új kapcsolatba lépek. 17/L

2018. júl. 12. 07:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szó nics semmiféle gázról, hacsak nem ettél babot XD


Egyszerűen csak nem kötődtél, nem érintett meg az illető és továbbléptél. Nem tartozol senkinek sem megfeleléssel.

2018. júl. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Itt nem azon kell hogy legyen a hangsúly, hogy a külvilág mit fog szólni ehhez. Önmagaddal szemben gáz a helyzet, hogy ennyit számított az életedben egy kapcsolat, hogy három hét után mintha mise történt volna...


És ez abból a szempontból gáz, hogy ha az előző kapcsolatod ennyire tudott csak megérinteni téged, akkor nagy valószínűséggel a "következő" barátodhoz sem fogsz több érzelmet fűzni.


Ez az, amit nem értek: Ha nem vagy még érett egy kapcsolatra, akkor mi a lilaeres lóf..szért hajszolod ennyire a pasikat...!?!?!?

2018. júl. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Igen gáz,ilyen lány párkapcsolatra nem kéne
2018. júl. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem gáz.

Nyilván nem egy 15 éves komoly kapcsolatot kellett kiheverned 17 évesen :D

Na meg nem is tegnap történt, eltelt 3 hét.

Nyugodtan ismerkedj mással, nem kell zárdába vonulni.

A barátaid miért haragudnának ezért???? Fura barátok.

2018. júl. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#4-gyel értek egyet.

Arról szó nem volt, meddig tartott az előző kapcsolat.

De ennyi idősen biztos nem több éves dolog volt... Pár hetes, hónapos fellángolás kinél ne fordulna elő ugyan?

Nyilván ha nem azt kapta az ember, amiről álmodott, akkor változtat. Ez így van rendjén.

Aki pedig ezért leszól valakit, az gyerek még, nincs elég élettapasztalata, nem kell komolyan venni.

32/F

2018. júl. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!