Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez gáz, volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gáz, volt hasonlóban részetek?

Figyelt kérdés

Az egész történet ott kezdődik, hogy van az osztályomban egy lány, aki nagyon tetszik. Szemrevaló teremtés, a fiúk rögtön lefekszenek elé a pázsiton.


Egyik nap gondoltam egyet (jó kedvemben voltam, mert a tanárnő melle kibuggyant) és elhívtam randira. Én se vagyok ám matyóhímzés, az internetes kérdőívek minden tízes skálán 11-re értékelnek. Ezért igent mondott, megtapogatta a táskámat (raktam bele téglát, hogy imponáljak neki), és fülembe súgta azt, hogy ilyen kemény férfit szeretne magában érezni, mivel ilyennel Chuck Norris óta nem volt dolga.


Szóval happy volt minden. Megérkeztünk a randi helyszínére, és mivel én se vagyok ám hülye -!- mindezt egy Tescóba szerveztem meg, mivel ott minden kéznél van. Mozi? Minek az, itt is van kuki, az egyik a polcon, a másik a nadrágomban. Ha megszomjaztunk, akkor pedig a legközelebbi folyadék pikáns ízeivel kényeztettük ízlelőbimbóinkat. Ez mondjuk a hangyairtószerek esetében nem volt túl kellemes, de jól bevált.


És kaja is volt ám dögivel! Bár itt is volt egy kis gikszer, amikor is egy tampont majonézes sült krumplinak néztem. (Amikor eper ízét éreztem a számban, jöttem rá, hogy ez valami más lesz)


És itt jött az este első igazán nagy problémája. A csaj elkezdett vetkőzni, rajtam volt a kangörcs, közben pedig még a víz is csobogott, de mivel aznap még nem voltam illemhelyen, nagyon kellett. Az epres, hangyairtós menü pedig megmozgatta a gyomromat. A csajt teljesen feltüzelte, hogy majdnem megettem egy tampont, azért az egyik sarokba vezetett és kigombolta a nadrágom... Amint hozzámért, minden távozott. Húgy, sperma és sajnos a végbélnyílásom is működésbe lépett.


Ott ültem szarban, húgyban, spermában, a lány pedig mindezzel az arcán. A randi egyébként egész jól sikerült. Veletek történt már hasonló? Gáz a helyzet? Én még szeretnék vele randizni...


2018. júl. 12. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogyatékos...
2018. júl. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Ember neked tényleg betett a rovarirtó!

Fuldoklok a röhögéstől!

2018. júl. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
XDDD gyerekem, honnan jött ez a sztori?
2018. júl. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lol.
2018. júl. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én belenéznék a fejedbe, mert szeritem ez még semmi xDD
2018. júl. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Irj ilyen hasonlo kitalalt sztorit meg :D
2018. júl. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Kamu :D
2018. júl. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hat ember, te egy ritka nagy állat vagy :DD


Külön pacsi a fogalmazásért, szerintem az egész kerületet felvertem a röhögésemmel :"DD

2018. júl. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aha értem. Szóval ültél az arcán miközben elrobbant minden.
2018. júl. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Több ilyen humorral renelkező ember kéne. :D Légyszi írj hasonló kérdések még!
2018. júl. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!