Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csajok miér kell kamuzni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok miér kell kamuzni, képzelődni mikor valóban érdeklődik egy fiú utánatok?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel mikor megismerkedtem koncertem, bókoltam neki, hogy mennyire szép és komolyan gondoltam. Tetszett is neki és jól is érezte magát...


Erre másnap hallom a barátnőjétől meg a haveromtól, hogy én azért engedtem el koncert után sétálva a kezét a közvilágítás alatt, mert megláttam milyen csúnya...


Agyam eldobom, vagy ezt most azért mondja, mert haverom jobban bejön neki...


2018. júl. 14. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szep barat.
2018. júl. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én attól dobom el az agyam,hogy ott ismerkedtél meg vele, és máris kézen fogva jártatok. Mi a franc történt? Ennyire felgyorsult a világ?
2018. júl. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kértem a kezét ő adta ennyi... De miért kell ilyet kamuzni miért nem lehet a szembe nézve mondani.
2018. júl. 14. 23:03
 4/5 A kérdező kommentje:

Volt bennem 2 feles 2 sör és sokat képzeltem, de mai napig barátként néz rám. 5 Ölelés és 6 tali után még mindig azt érzem, hogy más ilyenkor már felválaja a másikat én meg nem tehetem, mer nem akarja...



Fiúk szerintetek ez mi?

2018. júl. 14. 23:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem biztos a dologban csak hülyén fejezi ki
2018. júl. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!