Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van még esélyem nálla?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem nálla?

Figyelt kérdés

Beszélgetek egy lánnyal és megkérdeztem hogy el jön-e velem randizni és... leírom a beszélgetést


Én:-El jösz randira?

Ő:-Ohh

Ő:-Hát igazaból nem tudom h mit szeretnék de...te jóba vagy XY-al?

Én:-Igen

Ő:-Mert én úgy is talizom vele

Ő:-És

Ő:...

Ő:-Ha mondjuk taliznánk négyesben mert én is viszem mondjuk egyik baratnőmet

Ő:-Ha nektek is lenne kedvetek hozzá

Ő:-Mert egyenlőre én így ezzel lennék kibékülve (nem miattad csak meg nemtom mit akarok)

Én:-Háát nekem oké


És az a zárójeles rész nagyon zavar... ez a tipikus lerázós duma vagy csak tényleg nem tud mit kezdeni avval amit mondam?



2018. júl. 18. 00:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő. Egyértelműen nem akar kettesben lenni veled, mert sejti, hogy többet akarsz, mint amire ő fel van készülve, ezért kénytelen mások társaságára is támaszkodni.

Ha az az XY egy haverod, akkor még egyértelműbb a négyes randi. Inkább XY kéne neki, de nem akar téged csúnyán lerázni + ha vinné egy barátnőjét, úgymond vele szúrná ki a szemedet, vagyis inkább lepasszolna a másik lánynak.

2018. júl. 18. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nekem is eszembe jutott, de azért remélem hogy nem így van.
2018. júl. 18. 14:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 1. válaszolóval. Szerintem ne talizzazok négyesben, mert kellemetlen lesz neked, XY-nak, és a lány barátnőjének is. Nyugodtan mondd el neki, hogy ne legyen ennyire dedós, és ha XY kell neki, akkor nem kell ez a felhajtás.
2018. júl. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát valószínűleg igazatok van de amúgy XY nak van baratnője és ezt ő is tudja
2018. júl. 21. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!