Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ez mennyire működhet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez mennyire működhet?

Figyelt kérdés
Szóval adott a helyzet: Meglátok egy lányt aki megfog a külsejével, és szerencsére egyedül is van. Ilyenkor jövök én. Odamegyek hozzá és rögtön felteszem a kérdést, hogy van-e rám egy perce. Ha erre igent mond akkor megmondom neki hogy már egy ideje észrevettem és eddig gyűjtöttem a bátorságot hogy megkérdezzem hogy nincs-e kedve elmenni valahova ketten, viszont nem most mert most épp sietek viszont úgy éreztem hogy ezt a lehetőséget nem hagyhatom ki. Ha erre igent mond akkor már csak egy kis elérhetőség csere és akkor később meg is beszélhetnénk a randit. Szóval tulajdonképpen az a kérdésem hogy ti mit szólnátok hozzá és hogy szerintetek mennyi a valószínűsége annak hogy elfogadja, ha épp nincs barátja? 17/f

2018. júl. 19. 00:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
És honnan tudod, hogy nincs barátja? Attól, hogy egyedül van lehet van barátja csak éppen nincs ott vele. Ezen gondolkoztál? Sok lány pedig elfog utasítani, mert megijednek az ismeretlenektől. De kivételek mindig vannak.
2018. júl. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem teljesen jó ha van barátja akkor max elküld, és szerintem az ne legyen akadály hogy ismeretlen vagy mert a randik során majd megismeritek egymást. Az előző válasz adót nem is értem hogy mi a baj ha nem ismeri, azért kell a randi.
2018. júl. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, ez nyilván lutri hogy van barátja vagy sem, de én azt gondolom hogy ha meg sem próbálom akkor ugyanott vagyok.
2018. júl. 19. 00:49
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolod ezt már szeretem, először látok ezen az oldalon férfi létemre egy értelmes férfit bő túlzással.
2018. júl. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem hogy ez dícséret, igaz? :D
2018. júl. 19. 06:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nekem is bejön a srác, akkor én örülnék is neki. A csajoknak bejönnek az ilyen határozott srácok.
2018. júl. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a bajom hogy ez a határozottság még csak elméletben van meg :D
2018. júl. 19. 10:53
 8/10 anonim ***** válasza:

A dolog működőképessége attól függ, hogy éppen az adott delikvensnek milyen a személyisége és hogy külsőre szimpatikus vagy-e neki. 50% rá az esély, hogy sikerül. Én is próbálkoztam már így, hogy utcán leszólítottam lányokat, csak sajnos nekem a 3 próbálkozásomból 3 elutasítás lett, így én már felhagytam ezekkel a próbálkozásokkal. Az egyiknél azt sikerült elérnem ugyan, hogy legalább az fb-n bejelölhettem, de utána hiába írtam rá, soha nem válaszolt. De sok sikert, hátha te szerencsésebb leszel! ;)

19/F

2018. júl. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szerintem tiszteletreméltó a bátorságod! Egyetértek az előttem szolókkal. Ha baratja van, azt ugyis megmondja, vagy más ürüggyel eloldalaz. Ugyanakkor, ha magamból induklok ki akkor ha oda jönne hozzám valaki azt kérdezve van-e egy percem, automatikus válasz lenne a nem. Sajnos a legtöbb ezt-azt elsózni vágyó "kereskedő",véleménygyűjtő is ezt a szöveget használja. Talán kicsit másként megfogalmazva hatásosabb lenne.

Sok sikert! :)

20/l

2018. júl. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jelenleg még nincsen ennyire napirenden a téma. :) Sajnos nem is látok túl sokszor olyan lányt akiért úgymond vállalnám a rizikót. :D
2018. júl. 23. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!