Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Kellene egy baratno szamomra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellene egy baratno szamomra?

Figyelt kérdés

Nagyon Stabil gondolkodású, nyugodt teenager vagyok.

Lassan 17 éves leszek, gimiben tanulok, nyáron pedig folyamatosan dolgozom.

A jövōre tervezek folyamatosan, saját magamra dolgozok, saját álmaimat szeretném megvalósítani melyekért napról napra gondolok, és teszek.

Eddig egy lány sem mutatta vonzódását irántam, legtöbbször Csak 20 év feletti felnōtt személyekkel tudtam hosszabban csevegni. Egyhangú életem van, Csak a jövōmet tervezem mely Sok évet kifog venni a lehetōleges szórakozásokra szánhatott idōMBōl. Kezdjek el most jobban barátnōkre fókuszálni, vagy maradjak 30 éves koromig egy szūz pancser?!

Ui: Nem vagyok egy Undormany, sportos testalkatom van melyet fejleszteni fogok a tervezett munkához.



2018. júl. 29. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A meló nem minden, nincs az a szakma amit feláldoznék a fiatalságom érdekében. Nem fogsz már olyan dolgokat 30 évesen megcsinálni amit most megtudnál 17 évesen. De nem én döntök a te életed, én semmiképp sem ezt az utat választanám :)
2018. júl. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem. Van még idõm eldönteni.

Veszélyes munka, nem csaladcentrikus.

Fogamat lehet OTT fogom hagyni, tudom mik a kovetkezmenyei. Evek majd eldontik.

2018. júl. 30. 00:07
 3/5 anonim válasza:
Miért mit fogsz csinálni? Mert ez nagyon úgy hangzik mintha tűzszerésznek meg ilyen bomba hatástalanítónak mennél tovább.
2018. júl. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Katona szeretnék lenni, azon belul is privat seregben Szeretnek szolgalni. Persze 5 EV idegenlegios tapasztalat utan.
2018. júl. 30. 17:56
 5/5 anonim ***** válasza:
38 évesen azt mondom, hogy ráérsz még ennyire komolyan venni magad és az életet. Nem csak két véglet van: 1. Pia, buli, menőzés, fű, sex, ecsethaj, malomkeréknyi fültagitó..stb. 2. Emelt kisújjal teázunk, majd elolvassuk a híreket és csak arról beszélünk, hogy magasak a számlák. Van középút is. Arra akarok kilyukadni, hogy szép dolog tervezni a jövőt, és kell is, de most legyél tini és csinálj butaságot, mert 20 év múlva visszasírod ezeket az éveket. A légiót meg nem ajánlom, a fele vagy már eleve kattant vagy utána lesz az, évekig emberi érzelmekkel foglalkoztam, szóval tudom mit beszélek.
2018. júl. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!