Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Netes "kapcsolat" utáni első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes "kapcsolat" utáni első találka?

Figyelt kérdés

2 hónapja beszélgetek egy lánnyal Facebookon, de felváltva voltunk külföldön meg egyéb elfoglaltságaink voltak és nem tudtunk összehozni eddig egy találkát, most viszont sikerült egy időpontot találni ami mindenkinek jó. Mivel még személyesen nem találkoztunk csak képekről láttuk egymást szerelemnek még nem mondanám teljesen, viszont azt már tisztáztuk hogy nem vagyunk egymásnak közömbösek és mostanában elkezdtünk már kicsit bensőségesebb témákról és stílusban is beszélgetni. Szóval annyi lenne mindösszesen a kérdésem a kis bevezető után, hogy szerintetek mi lenne a menete így ennek az egésznek ( bemutatkozás-elköszönés ) azt is figyelembe véve hogy egy kissé romantikus program lesz ( hullócsillag nézés). Ajándékot vigyek/ne vigyek?

Mind a ketten 18 évesek vagyunk.


( UI: tudom retekgáz hogy ennyit nem tudok magamtól megcsinálni, de ő lenne az első lány akivel elkezdtem ismerkedni és ugye még nincs tapasztalatom )



2018. aug. 1. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Mikor lesz hullócsillag? Én is nézni akarom.
2018. aug. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
aug 12 éjszakáján lesz a Perseidák raj csúcsa
2018. aug. 1. 14:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ne smárold le rögtön, ha először találkoztok.:D Két arcrapuszi,vagy hosszabb ölelés az, amit én helyénvalónak látnék. De aztán attól függően,hogy alakul a randi, persze később simán elcsattanhat az első csók.

Ha tényleg romantikus alkat vagy,vihetsz neki pl egy szál rózsát, bár az necces lehet (ha nem tudja majd hova rakni, fognia kell egész este..😅). Bár ennek lehet csak én örülnék, mert még egy fiú se hozott nekem találkozóra ilyesmit.

17/l

2018. aug. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Hát 4 nővel nőttem fel, szóval rámragadtak az ő vágyaik ilyen téren 😅

Az mennyire lenne gáz ha utána én viszem a virágot? Mondjuk nem tudom hogyan ajánlanám fel ezt a szolgálatot 😅

2018. aug. 1. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!