Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehet még esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet még esélyem nála? Vagy felesleges paráznom? 19/F

Figyelt kérdés

A lány most lesz 18, nem volt még barátja... Aztmondta dióhéjban hogy lenne esélyem nála.. A legutóbbi talin eldöntöttem hogy nyílt lapokkal fogok játszani (ilyet még sosem csináltam azelőtt), és elmondtam neki az egész szerelmi életem, ő is elmondta az övét... Miután én elmondtam az enyémet, én megmondtam hogy tudok várni, de majd kapcsolatot szeretnék...

Nyilván nem így mondtam, hanem tapintatosabban.Ezután lefagyott,nagyon zavarba jött, alig szólalt meg.. utána még beszéltünk facen,minden olyan volt mint előtte, de aztmondta hogy legközelebb ne boncolgassuk a témát, de elvileg nem néz rám másképp. Aztmondta hogy a türelem meghozza rózsáját..

Szerintetek elijesztettem ezzel, hogy ilyen nyílt voltam?

Én úgy érzem nagyon összeillünk. És azt még fontos tényezőnek tartom, hogy anno még ismerkedésnél ő kezdeményezett (Facebook)

Ő tényleg az a lány aki a belsőt tartja nagyon fontosnak... Még egy ilyen lányt nem fogok találni. Napok óta tiszta depi vagyok miatta. Mikor talizunk,órákig eltudunk beszélgetni, a legutóbbi tali például hat órásra sikerült. Facen viszont csak kb. minden második nap beszélünk csak. Nagyon tetszik, ő az a fajta lány, akivel tényleg eltudnék képzelni egy hosszú távú kapcsolatot. Nem tudom mire gondoljak.

Nektek mi a véleményetek?


2018. aug. 7. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem még mivel nem volt pasija ezért egy kicsit fél.

Lehet amikor rád írt fb-n akkor tetszettél neki!:D

Szerintem ne siesd el a dolgot a lányok szeretik megváratni

a fiúkat!:)

szerintem ha még később is tartjátok a kapcsolatot lehet belőle valami!! :P

Sok sikert a lányhoz!! :D

2018. aug. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztatást, a tőlem telhetőt megteszem, a többi meg már nem rajtam fog múlni.:D
2018. aug. 9. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!