Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan vegyem rá Édesanyám,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá Édesanyám, hogy elengedjen?

Figyelt kérdés
Van egy srác,akivel egy rendezvényen ismerkedtünk meg,aztán azóta nem találkoztunk.Másfél óra utazásra van innen egy város,ahol először láttuk egymást,oda szeretnénk menni.Anyu viszont nem akar engedni,pedig voltam már ott egyedül.Azt mondja a srácnak kell jönni,de nem érti,hogy a srácnak is utaznia kell ahhoz,hogy ott legyen,tehát nem helyi lakos egyikőnk sem. Milyen módszerek vannak erre,vagy mit tehetnék?
2018. aug. 7. 19:28
 1/4 October15 ***** válasza:

Miért nem jó az ha a srác megy hozzátok? Alapvetően nem a srác ellen van anyud hanem az ellen, hogy első körben "felügyelet nélkül" legyetek. Ha látja, hogy rendes a srác következő alkalomra tuti elenged.


26F

2018. aug. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
Menjen hozzátok a fiú. Alap.
2018. aug. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
Pontosan ùgy van ha akar akkor majd jön ő egy fiu értsem kell elmenni "meg ha nem tulzottan messze van".. foleg ugymond igy elso tallkozas 18L
2018. aug. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem is illo lenne,hogy a fiu megy hozzad eloszor,es nem te hozzad,hogyha ennyire latni akar,akkor tegyen meg annyit hogy feluljon egy buszra, vagy egy vonatra, vagy ezer opcio van meg💁🏽‍♀️

Azt nem irtad le hogy mennyi idos vagy, de gondolom akkor fiatal lehetsz,hogyha anyukad nem enged el😀

De hogyha ennyire te szeretnel menni,akkor mondd el anyukadnak,hogy voltal te mar ott,akkoris vigyaztal magadra,es semmi bajod nem tortent😊 Idoben hazaernel,a telefonod bekapcsolva lesz igy barmikor eltud erni amikor csak akar! Van meg egy opcio, hogy a fiu beszel anyukaddal, ami tudom a mai vilagban mar szamodra gaz lehet, nekem is az volt😀 de legalabb anyukad nyugodtabb lesz, es te is nyugodt szivvel vagy ott,mert tudod hogy anyukad is nyugodt. De en meg mindig az mellett vagyok hogyha annyira talalkozni akar,akkor lany letedre ne te futkozz!🤗

2018. aug. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!