Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jó ötlet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
Lett egy barátnőm, már egy ideje együtt vagyunk, ott fog aludni nálam, és mivel nekem ő az első, ezért nem akarom elcseszni, és próbálok kedveskedni neki. Azt mondta ,hogy még neki is csak ilyen nyomorék pasijai voltak, akik csak akkor ölelték át ha találkoztak egy haverral stb. Én nagyon imádom tiszta szívemből, és azon gondolkodok, hogy elviszem egy nyugis helyre (nem akarom elvenni tőle a szüzességét) és ott felolvasnék neki egy verset amit én írtam, de nem tudom, hogy ez a mai világban mennyire aktuális. Szerintem cuki lenne meg minden de félek, persze attól is függ ,hogy milyen a lány..
2018. aug. 9. 21:38
 1/4 anonim válasza:
Konkrétan leírtad amire gondoltam... Aranyos, de attól függ milyen stílusú a lány. Valamennyire biztosan ismered, hogy tudd tetszene-e neki. Szerintem értékelendő dolog és ritka az ilyen, tehát különlegessé tesz.
2018. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csináld azt amit jónak látsz,ha kinevet vagy lenéz,akkor annál okosabb leszel,rájössz hogy nem neked való.
2018. aug. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már tul nyálas
2018. aug. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is attól félek, hogy túl nyálas, de ő is néha nyálas, néha nem..
2018. aug. 9. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!