Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 1 hónapja nem láttam és érzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja nem láttam és érzem túl kell lépnem rajta, de hogyan csalódás nélkül?

Figyelt kérdés

Egy fiatal átlagos lány nagyon elcsavarta a fejem, elejeén elhittem, hogy lehet köztünk valami és ő is akarja aztán, padlót fogtam és minden megváltozott nem írt többé és nem akart látni... néha beszélünk de ritka az mikor folyamatosan visszaírt, egyszerűen unatkozik állítólag de rám nincs ideje...


Mikor elment 1 héten át szánalamas tudom de zokogtam útána.


Most hétvégén elemygek kirándulni és bulizni eggyet, persze egyedül vágok bele, nincs ki jöjjön velem.

Cél, hogy megdugjak egy csajt a discóban és aztán túlléphetek rajta.


----


Te mit mondasz?



2018. aug. 9. 22:21
 1/2 October15 ***** válasza:
94%

Azt, hogy a lánynak jól működött a női megérzése sikerült megúsznia egy görényt.


26F

2018. aug. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ment a piros kéz, mert itt csak te vagy a görény!


Én szerettem őt de ö neki nem voltam elég jó...


Ezek útán, hogyan bizzak a nőkben?

2018. aug. 10. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!