Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem megy az ismerkedés,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy az ismerkedés, hogyan tudnám ezt kiküszöbölni?

Figyelt kérdés

Nem nagyon mentem el szórakozni, bulizni, kikapcsolódni helyekre.

Magamnak való vagyok, magam szerint bunkó vagyok.

Kinézetemrōl sokat nem tudok mondani, maximum képet tudok majd mellékelni.

Eddig nem küzdöttem senkiért, nem futottam lányok után egy percet sem. Nem találkoztam még olyan lánykával/nōvel aki felkeltette volna az érdeklōdésemet.

Tippek?

16/F



2018. aug. 20. 22:48
 1/7 anonim válasza:
100%

Szerintem gyakrabban kéne eljárnod. Mármint ez alatt nem csak a bulizást értem. Menj gyakrabban emberek közé. De egyébként jó ötlet a buli, fesztivál... Stb

A csajozással kapcsolatban... Semmi baj ha ennyi idősen még nem keltette fel az érdeklődésedet senki. Egyébként én is ilyen visszahúzódó, magamnak való típus vagyok. Szóval tudom milyen ez.

2018. aug. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha van olyan haverod/barátod, akinek van ilyen köre (ha ő is a tagaj), akkor velük mehetsz. Összehaverkodhatsz az ő bulizós baráti körével, akkor feloldódsz, és nem leszel egyedül sem.
2018. aug. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez a gond nekem, nem tudok feloldódni. Valami tipp?

Alkohol nem segít, betépni meg nem fogok.

2018. aug. 20. 23:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem? Hm.

Betépést nem is javaslom, de akkor nem tudom mi legyen.

2018. aug. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igyal egy kis pre-workout porgetot. Általában edzes elott isznak ilyet a terembe járok. Hallottam olyanokrol, akik buli elott inkabb ilyennel porognek fel, mert nem isznak alkoholt
2018. aug. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Akarsz te egyáltalán barátnőt?
2018. aug. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Akkor legyél bzi
2018. aug. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!