Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hanyadik randin szokás meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feta kérdése:

Hanyadik randin szokás meg lennie az első csóknak?

Figyelt kérdés

Most találkozok először egy lánnyal.

Randi lesz.

És nem tudom, hogy ez hogy megy.

Nem csókolóztam még.

Válaszokat köszönöm.

16/F



2018. aug. 22. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nagyon úgy érzed és ő is, hogy nagyon jó az összhang akkor lehet csók, de amúgy öleld meg meg puszit is adhatsz szerintem az arcára :)
2018. aug. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a 4. Randinkon volt az első csók, de igazából ezt nektek kell érezni, adni fogja nagyon magát a helyzet :)
2018. aug. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ha jó a randi, akkor már az elsőn is elcsattan, de persze nem feltétlenül, mondjuk annyi hogyha 2-3. randin sincs semmi az már kiábrándító. Szóval ne húzd nagyon a dolgot, ha érzed a pillanatot, közelíts, nézz a szemébe, öleld meg előtte ilyenek, aztán közelíthetsz a csókra.
2018. aug. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és kielégítő válaszokat!
2018. aug. 23. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!