Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Kapualjas csók?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapualjas csók?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel az egész nyarat végigbeszélgettem és már kétszer találkoztunk (az első nagyon hosszú volt, a második csak egy órácska), de csak egy kis kézenfogva sétálás volt (meg pár arcra puszit kaptam tőle :D). Még nem csókolóztam senkivel, szóval elég tanácstalan vagyok hogyan is kezdjem el a folyamatot vele 😅. Persze, mindenki azt mondja, hogy majd érezni fogom a pillanatot, csak nem vagyok túl jó a jelek értelmezésében 😅. Arra gondoltam, hogy amikor legközelebb hazakísérem, akkor a szokásos öleléses elköszönés után megfogom a két kezét és mélyen a szemébe nézek és még ha nem is rendes csókot, de legalább egy szájrapuszit adok neki. Viszont itt a következő problémás dolog: elég nagy a magasság különbség kettőnk között (kb 30cm), hogy fogom észrevenni rendesen hogy ő is közeledik felém az arcával hogy ne nézzen ki hülyén? 😅 Vagy csak szimplán hajoljak le viszonylag gyorsan, durr bele balázs és vagy ottmarad vagy elhúzódik? 😅

2018. aug. 22. 20:10
 1/6 anonim válasza:
74%
De helyes vagy! 😊 érezni fogod persze!
2018. aug. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem valahol máshol tegyed meg az 1. Csókot. Valahova hívd meg és ott amikor érzed akkor hajolj lassan közel hozzá 😀😁😁😊😊
2018. aug. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem jó ötlet ez, hogy mikor hazakíséred, de ha megvan a pillanat korábban a randi közben akkor nyugodtan tedd meg akkor is :D Amúgy csak simán hajolj le hozzá, nem kell gyorsan hogy ne higgye azt hogy csak túl akarsz esni rajta, plusz ha lassan hajolsz akkor látni fogod a reakcióját is :) Ja és a csókolózás miatt meg végképp ne aggódj, az hogy hogyan kell az jönni fog magától :)
2018. aug. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3-as nagyon jól leírta :DD

Majd írd meg mi leeeett :333


Amúgy.. Ha már kézfogás volt, valószínűleg nem fog elhúzódni :)

2018. aug. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Látni fogod szerintem a szemében és a mosolyán is, hogy ő szeretné azt a csókot :)
2018. aug. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na hát az eredmény: szájrapuszi az lett már hamarabb is az este folyamán, egy rövidke csók meg elköszönéskor ( nagyon bénák voltunk szerencsére mindketten, de így jobb is volt talán :D)
2018. aug. 26. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!