Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srác szakít a barátnőjé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác szakít a barátnőjével, kb mennyire időre van szüksége szingliként?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel nem rég smároltam és nagyon bejön, de nem akar még újra komoly kapcsolatot, nem beszéltük még meg viszont azt, hogy egyáltalán ha csak kavarás szintjén de akar-e tőlem valamit, vagy "el vagyok engedve" és próbáljak meg tovább lépni? Mennyi időre van ilyenkor kb szüksége egy pasinak?

2018. aug. 27. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok bunkó, de ha tényleg bejössz a srácnak akkor nincs szüksége időre...
2018. aug. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1es nem vagy bunkó szerintem is
2018. aug. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En miután kidobtam barátnőmet másfél évig tatott feldolgozni kb, csak szexeltem, egyejszakások, ebbe menekültem kb. Emberfüggő
2018. aug. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha valakinek tényleg bejössz. Akkor nem kell neki az "idő", mivel akkor veled foglalkozik, és nem azzal amit fel kell dolgoznia. Ha smároltatok akkor csak érez irántad valamit.
2018. aug. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!